Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13latka i jej tresci erotyczne

Polecane posty

Gość gość

Mam ogromny problem z corka, otóż jakiś czas temu znalazłam w jej pokoju opowiadanie erotyczne napisane przez nia! Zrobiłam awanturę a ona powiedziała ze to dla żartu, wczoraj wkładając jej spodnie do prania znalazłam kolejne, bardziej ostre,pisała o g***tach, k**asach i seksie, aż wstyd czytać :( niewiem co mam robić,dajcie jakieś rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To calkiem normalne w tym wieku zarowno u chlopcow czy dziewczynek. Hormony buzuja, glupoty przychodza do glowy. Nie obwiniaj siebie za to, tylko pamietaj ze to wynik Internetu i towarzystwa. Twoja corka czerpie inspiracje byc moze z fantastycznych opowiadan starszych kolezanek, kolegow. Wazne jest zebys unikala postawy matronalnej, przesadnie opiekunczej. Wtedy ona sie od Cb oddali. Musisz zyskac jej zaufanie. Spedzaj z nia czas, interesuj sie nia. Staraj sie zinfiltrowac jej srodowisko. Z kim sie spotyka, gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce z nią porozmawiać ale nawet niewiem jak zacząć :( narazie targaja mną nerwy bo mówiła że więcej nie będzie pisać o takich rzeczach, nie jestem moherem, pamiętam swoje dojrzewanie ale nigdy nie fascynowaly mnie gwałty, jakieś masochistyczne teksty :( boję się ze z nią jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby pisała po prostu o seksie to ok ale nie o takim :( wiem zkim i gdzie się spotyka i więc tymbardziej dziwi mnie jej zachowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×