Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty na lato dla dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Jakie buty kupujecie swoim dzieciom e wieku 7-10 lat? Sandalow nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandaly takie trochę nietypowe noszą 6 i 13 latek wczoraj mlodszemu kupilam druga parę tylko w innym kolorze bo zeszłoroczne za małe .linku aktywnego nie wkleję bo uznaje za spam ale keen Newport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 2
Mojemu 8-latkowi 3 rok z rzędu kupiłam nike sunray protect, co roku ma inny kolor. Buty są naprawdę fajne, lekkie, wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZuza40
Małym dzieciom polecam buty Memo, uchronią stopy przed koślawieniem i innymi wadami, a do tego są solidne i wytrzymałe. Jedna z lepszych marek na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez kupuję  buty nowe dla dzieci. Nie kupuję obuwia używanego, ubrania mogę takie kupić, ale buty zawsze nowe  ( buty używane są raczej odradzane przez pediatrów z uwagi na to, ze nie wiadomo kto je nosił i są juz w pewnym stopniu ukształtowane przez dziecko, które te buty nosiło wcześniej).

Latem zwykle syn oraz córka chodzą w klapkach. Polecam crocsy dla dzieci, może nie są takie tanie ale są wykonywane z bezpiecznych materiałów oraz przewygodne.  Spore zniżki sa aktualnie w Deichmannie https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzieciece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-klapki.cat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×