Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wszy jak się pozbyć?

Polecane posty

Gość gość

Dostałem wszy. Powinienem ostrzyc głowę na zero? Bo słyszałem,ze to najskuteczniejszy sposób na walkę z tym>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klepać sie po glowie gumowym mlotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina776
Jak się pojawiło w szkole córki ryzyko, że może się wszami zarazić to kupiliśmy jej z mężem gumki Cichowsza. Odstraszają szkodniki, ładnie pachną, są naturalne. W składzie są tylko naturalne olejki i aromaty, także nie ma obaw, że skóra zareaguje jakoś alergicznie. A akurat nasza córka to jest uczulona na całą masę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinkawiel
Myślę że dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w gumki do włosów jakie Sanity robi, mam na myśli Cichowsza. Nie są drogie, a wystarczają na 2 miesiące ochrony przed wszami. Skład naturalny, zdrowy dla dziecka, nic tam nie ma w środku co mogło jakąś reakcję alergiczną wywołać, w każdym razie mojemu dziecku nic się nie stało. Żadna wsza się nie pojawiła, na szczęście ryzyko wszy u nich w szkole już zostało wyeliminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikas1987
Pożyczyłam od koleżanki raz ręcznik i szczotkę do włosów. Po tygodniu mniej więcej już wszy miałam. Od tamtej pory chodzę z gumkami CichoWsza zawsze. To gumki na wszy dla dzieci, ale dla osoby dorosłej też się sprawdzi. Strasznie się obrzydziłam tymi pasożytami i szukałam stałej metody ochrony. To jedyna sensowna dostępna na rynku, bez negatywnych opinii. Producent Sanity w razie czego. W aptece znajdziesz, ewentualnie ci sprowadzą. Opakowanie kosztuje u mnie lekko ponad 30 złotych. Starczy na mniej więcej 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wesz się pozbyłam tym środkiem www.wszawica-sora.pl jeden z najbardziej skutecznych jakie miałam do tej pory. Córka przyniosła ze szkoły wszy, nie mogliśmy się ich pozbyć długi czas, dopiero ten środek zdał egzamin, warto wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten środek www.wszawica-sora.pl jest niezwykle niezawodny. Jakieś dwa lata temu moje córka miała wszy, szybko i ja ich dostałam, ten środek uratował nas od nich :) polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marenia

Też mam walkę ze wszami za sobą, nie było łatwo, ale na szczęście już spokój, pomimo tego, że wiem, że w szkole nadal problem jest. Ale ja kupiłam NITOLIC Prevent Plus, psikam córce głowę po myciu, dodatkowo szalik, czapkę itp., i działa to naprawdę bardzo fajnie odstraszająco na wszy. Spray jest naprawdę wygodny w użyciu i wydajny. Cieszę się, że w porę go odkryłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dygresja

U nas Parasidose zrobiło robotę. Jestem ogromnie zadowolona z efektów, jakie były u córki. Nie sądziłam, że wystarczy piętnaście minut, a tutaj, pozbyliśmy się wszy i gnid, a do tego nie trzeba było powtarzać zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onika

U nas niestety wszawica jest ciągle zagrożeniem. Parasidose też mieliśmy i nawet w szkole je polecali. To natychmiastowe działanie to niesamowity komfort zarówno dla malucha jak i dla rodzica. Nałozone na skórę głowy na 15 min pozbywa się zarówno wszy jak i gnid, więc problem nie wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka tępiono u mnie wszy zwyczajnym starym dobrym wypróbowanym sposobem - octem. Mniej więcej po tygodniu płukanek problemu już nie było. Dlatego nie polecam stosowania od razu jakichś specjalnych środków - bo szkoda i pieniędzy i ryzyka (skutki uboczne) - ale traktować je jako ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karia

Najszybciej i najskuteczniej poradzisz z Parasidose. Wystarczy 15 minut i nie ma tematu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazina

Córka w wakacje wróciła z obozu z tą nieprzyjemną pamiątką na głowie, ale zadziałałam szybko i skutecznie dzięki Pipi Nitolic. Pomimo tego, że włosy córki są długie i gęste, pozbyliśmy się wszystkiego już przy pierwszej aplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berdna

Najlepiej jak najszybciej, naprawdę nie powinno się zwlekać, jak tylko jest podejrzenie wszawicy trzeba działać. Szybko pomaga pozbyć się problemu Parasidose, u nas niestety była konieczność przetestowania, ale jestem zadowolona z efektów jakie uzyskaliśmy w tak krótkim czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

A w jakiej to postaci jest? Bo bardzo nie lubię tych proszków takich do sypania. Czy u młodszego dziecka też można stosować ten parasidose?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parasidose to szampon, bardzo dobrze się sprawdza, bo zabija zarówno wszy jak i gnidy. U mojej córki tylko on okazał się skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×