Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudnąć 5 kg w miesiąc! Jaką dietę polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Sama po zastosowaniu Slimunox schudłam 12 kilo. Nie mniej prawda jest taka, że podstawowym moim problemem było podjadanie słodyczy. Tabletki skutecznie to wyeliminowały, więc patrząć z tego punktu widzenia, okazały się bardzo ważnym ogniwem odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Kolska32
Jak już stosować suplementy na odchudzanie to te naturalne wyprodukowane w Unii Europejskiej które przechodzą badania laboratoryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu . W końcu moja waga spadła i to jest po prostu rewelacyjne. Podbiegam do tramwaju nie mam zadyszki, wchodzę na 3 pięttro do koleżanki nie mam zadyszki... nawet mogę jecha ć na rowerze... i też nie mam zadyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to zdrowo schudnąć w miesiąc tyle kilogramów... niemniej jednak można spróbuj diety pudełkowej jak ta https://fitandeat.pl/ ? Ja u nich jestem już dwa miesiąca na tym jedzeniu i waga leci w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam diety jak można schudnąć dzięki suplementowi 1 kapsułka dziennie ,poprawi wasz metabolizm i zaczniecie spalać tłuszcz http://nplink.net/fhmGrDzM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem happy z pudełek jakie mi przygotowują w firmie ze strony wygodnadieta.pl. Oni tutaj gotują na bieżąco, rano dostaję po prostu full zestaw 5 pudełek i to jest na cały dzień jedzenia. Przez to, że wszystko jest zaplanowane, to się nie przejadam, jem tylko to co w pudełkach i już udało mi się 5 kg stracić na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawedek

Białkowa dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadowska Jola

ale nie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×