Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłem dziś u prostytutki

Polecane posty

Gość gość
no cóż, lepsze to niżli miała to robić z muslimem, ale i takie są w Warszawie widać jak idą ze sporo starszym ciapatym lub czarnym, wiadomo, że to prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest naprawdę czym się pochwalić Proszę Pana. Ja również miałem w swoim życiu przypadek z prawdziwą prostytutką, której (UWAGA!) dałem pieniądze na utrzymanie się i nie doszło do żadnego stosunku seksualnego. Dla Twojej wiadomości ta młoda prostytutka musiała się "k***ić" z innymi facetami z przymusu, ponieważ została wyrzucona z mieszkania przez własną matkę i jej partnera, który molestował ją seksualnie od około 11. roku życia. Dziewczyna zdecydowała się powiedzieć dopiero po roku całą historię o wykorzystaniu seksualnym swojej matce. Jej matka nie uwierzyła jej w to i wyrzuciła ją z domu. Od 16. roku życia mieszkała w schronisku dla bezdomnych, a następnie w specjalnym centrum resocjalizacyjnym. Teraz jest znów bezdomna i "sprzedaje się", ponieważ upłynął czas jej pobytu w centrum. Nie dałem rady przyjąć jej pod własny dach, ponieważ ona mieszka zdecydowanie zbyt daleko, bardzo daleko ode mnie. Przyznam się, że kiedy jej pomagałem, choć zrobiłem niewiele to poczułem się przez chwilę jak Horst Wessel pomagający Ernie Jänicke. "Moją" Erną była Stefania... https://www.youtube.com/watch?v=CT08lua1-q0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×