Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona25lateczka

Czy to już zdrada?

Polecane posty

Gość Zagubiona25lateczka

Witam. Że swoim narzeczonym jesteśmy 7 lat. Ogólnie jest ok, aczkolwiek w sprawach lozkowych ostatnio nijak, raz w tygodniu w niedzielę. W tygodniu praca i jest zmęczony, nie mówi że kocha, nie komplementuje. Jestem ładna, zgrabna, zadbana dziewczyna. Podobam się facetom. Do sedna. 2 lata temu poznaliśmy małżeństwo trochę od nas starsze i zaczęliśmy razem częściej imprezowac. Tydzien temu o mało nie doszło do seksu między mną i tym znajomym. Było całowanie, rozbieranie, dotykania, placówka. Ja ciągle mówiłam żeby przestał, że nie możemy tego zrobić itd. Już miał we mnie wchodzić ale stanowczo zabronilam i do seksu nie doszło. Podczas tego mój narzeczony i jego żona już spali mieliśmy wynajęty domek i tam zostaliśmy by na drugi dzień posprzątać i oddać klucze a wszyscy znajomi pojechali do domu . Wczoraj znów się widzieliśmy byliśmy w klubie tanecznym i wyszłam na papierosa on za chwilę za mną i siedzieliśmy pod parasolani na ławce i zaczęliśmy rozmawiać. Powiedział mi że nie może przestać myśleć że jak mnie widzi serce mi wali i że żałuję że się wtedy wycofałam no i znowu zaczęliśmy się całować tzn on mnie zaczął całować a ja nie protestowalam. Nasi partnerzy nie palą temu wyszliśmy sami. Bardzo mi się podoba i nie wiem co z tym zrobić. Jest wielka chemia między nami. Oceńcie to z boju i doradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem idź na całość sprawdź go czy ci dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu zadawać się z żonatym. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet znudzony żona tak ja Ty narzeczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak całowanie i pieszczoty to już zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczysz wasz i ich związek wstrętna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecilo mnie to chciałbym mieć taką koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×