Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiur88

Ciąża po Clostilbegyt :)

Polecane posty

Dziewczyny piszcie której się udało i w którym cyklu ;) U mnie 1 cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 cykl z clo, mam 4 miesiecznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupilupa
1 ciaza w 1 cylku z clo, 2 ciaza miesiac po odstawieniu clo (kuracja 3 miesieczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Pierwsza ciąża 2 miesiące z clo, potem drugi miesiąc po odstawieniu ciąża. Druga ciąża 3 miesiące clo , dwa przerwy. Potem 3 miesiące clo, po 3 miesiącach od odstawieniu ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż brał i się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
2 cykle z Clo, potem 1 cykl przerwy i ...beta 373,02 :) Clo działa też po zaprzestaniu brania. Dziewczyny, tak się boję ale musi się udać. Te najbliższe tygodnie będą rozstrzygające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Mi się udało w pierwszym cyklu z cleo ! Dopiero początek, ale musi być wszystko dobrze :) Narazie nie odczuwam specjalnie dolegliwości ciążowych, ból brzucha i mam bardzo wrażliwe piersi. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja mam plamienia, ale bardzo małe (zabarwiony lekko śluz) i wczoraj dosyć mocno bolały mnie jajniki. Jak wpisałam w google to mi wyskoczyła ...ciąża pozamaciczna! dziś już na szczęście mnie nie bolą, ale co się nadenerwuję to moje.. :D A to dopiero 4tc :D (i to licząc od pierwszego dnia ost @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 cykl z clo (poronienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 14 czerwca kolejna wizyte i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak moje malenstwo rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, a ściągnęłyście sobie jakieś aplikacje ciążowe na telefon? Polecam :) Właśnie się dowiedziałam, że moje dzieciątko jest wielkości ziarenka maku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ala ja caly czas korzystam z aplikacji :) 6 czerwca kolejna wizyta oby teraz malenstwo sie ladnie pokazalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
ja idę 29 maja - trochę wczesnie, ale chcę zeby mi potwierdził ciążę chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciaza pierwszy cykl w druga zaszlam bez lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny jakie macie objawy ciąży? Bo ja tylko czuję się bardzo senna i mam nabrzmiałe piersi i to wszystko. Niedawno kuły mnie jajniki i bolał nieco brzuch a teraz juz nic. Jestem w 4tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciaza w 1 cyklu z CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ciaza po 6 cyklu z clo . Juz trafiłam nadzieję a dziś zaczynam 9 miesiąc. W pierwszym trymestrze bardzo bolał mnie brzuch i ciągle biegalam do łazienki bo byłam pewna że dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 82
Hej.Moje starania trwaja juz 7 miesiecy.Moj pierwszy ginekolog stwierdzil ze wszystko jest ok i mamy starac sie dalej.Jestem po dwoch ciazach biochemicznych.Zmienilam ginekologa.Okazalo sie ze moje endo jest cienkie 4 mm..Przepisal odpowiednie leki oraz ovarin z kwasem foliowym.W nastepnym cyklu okazalo sie ze pecherzyk nie pekl,dostalam zastrzyk i czopki..Pozniej byl cykl bezowulacyjny .Teraz od 3 dnia cyklu bralam clo przez 5 dni.Dzis jest 13 dzien cyklu i usg pokazalo ze pecherzyk pekl 4 dni temu czyli w 9 dniu.Owulacja przyspieszyla sie.Dodam ze cykle mam nieregularne.Raz 26 dni 28 ,30 a nawet 34. 9 grudnia mam zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. To mój drugi cykl z clo. Miałam też zastrzyk na pęknięcie. Teraz 2 tygodnie oczekiwań. .. Pytanie do tych Pań którym się udało. Jak często kochałyście się z partnerem w tym czasie? Mialyscie zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 82
Z tego co pamietam to pecherzyk peka do 24h po zastrzyku,wiec najlepiej przytulac sie zaraz po jego podaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też robiliśmy. Na usg 2 ladne pecherzyki :) teraz cierpliwie czekać. Choć tak naprawdę nie wierze że się uda... I już mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 82
Nastaw sie pozytywnie na to wszystko.Jezeli caly czas myslisz ze sie nie uda , to przyciagniesz to do siebie.Wyobrazaj sobie ze nosisz malenstwo pod sercem.To pomaga.Staraj sie jak najmniej myslec i znajdz sobie zajecie,ktore odciagnie Cie od tego wszystkiego.Zblizaja sie swieta,szalenstwo zakupowe.Moze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×