Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lekarz na każdej wizycie bada was ginekologicznie

Polecane posty

Gość gość

Mam zagrożoną ciążę, wizyty co 2 tygodnie i na każdej wizycie jestem badana wewnętrznie. To dopiero 12 tydzień ciąży, a po każdym takim badaniu boli mnie brzuch nawet samo badanie mnie boli. Boję się że przez takie badania stracę ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie badała nic ci nie będzie. Sprawdza m.in. szyjkę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabyś by badał cię tylko osłuchując? Ja jestem badana na każdej wizycie a nie jestem w ciąży. Nie rozumiem, czego oczekujesz od lekarza w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz bada, pacjentka narzeka. Lekarz nie bada, pacjentka narzeka. Jak wam dogodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz nie badal dowcipnie na kazdej wizycie, nie bylo takiej potrzeby. Zreszta nie chodzilam co miesiac do lekarza, tez nie bylo takiej potrzeby. Jesli cos mnie niepokoilo mialam jego tel. i moglam sie od razu umowic. Nic takiego sie nie zdazylo :) Wszystkie standardowe badania mialam przeprowadzone, ciaze rozwijaly sie ksiazkowo. Ingerencja lekarza byla minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to co piszecie ..na zachodzie (nie nie UK :) ) takich notorycznych badań dowcipnych nie ma chyba że są jakies b.powazne komplikacje .U nas to jest jkaieś przegiecie z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×