Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcgcgjv

Dziewczyny czy wy tez takie jesteście dla faceta?

Polecane posty

Gość gośćcgcgjv

Chodzi mi o takie typowo zołzowatą zachowanie. Nie mówię ze zawsze, ale czasami, zwłaszcza jeśli wasz facet wam zalazł na skore i nie wybaczacie tak szybko. Robicie na złość, macie sprzeczne zdania ze zdaniem swojego faceta i nie odzywajcie się do niego np? Nie lubicie czasami brzydko mówiąc pow*****ac swojego faceta i patrzeć na jego granice wytrzymałości? Nie wiem czemu ale ja od czasu do czasu tak robie. Mamy po 20 lat i jesteśmy ze sobą 2 lata. Bardzo się kochamy i nie możemy bez siebie żyć. Wydaje mi się ze przez niektóre gierki które są w naszym związku ten związek jest pełen emocji i nie nudzimy sie. On nie robi mi ba złość, czasami odstawiał mi szopki żale wtedy ja tez zaczęłam się w to angażować i jest pełna afera. W trakcie kłótni jestem nabuzowana i on tez. Zastanawiam się czy w innych związkach jest podobnie. Dziewczyny wypowiedzcie się jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlasnie dlatego tak jest. Jak ktoś jest dla nas mega wazny. Też tak mam. Robię na złość, ranię, choć w środku jest zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na fejsie znalazłam taki cytat: Pomyśl jak bardzo ją zraniłeś, że zaczęła cię traktować w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, moja stara mi tak robi codziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×