Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Silne swędzenie głowy i straszne wypadanie włosów,co to moze oznaczać?jak leczyć

Polecane posty

Gość gość

Hej kochani czy mieliście podobny problem -silne swędzenie głowy i straszne wypadanie włosów? Jeśli tak to co to moze oznaczać i jak to leczyliście? Mi Od początku maja wypadło już chyba 80% włosów nie moge ich nawet dotknąć bo wypadają. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska czy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do specjalisty po masc z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są pokrzywy, zrywaj młode, rób wywar i splukuj włosy po umyciu. Szampon albo odżywka do d**y. Chociaż pozostaje jeszcze leczenie od środka. Nie stosujesz czasami jakiejś diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farbujesz włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyny mogą być różne.może być nawet po szamponie.ja tak miałam po garnier fructis przeciwłupieżowy.swędzenie głowy po każdym umyciu ale myłam dalej bo nie skojarzyłam ze to od szamponu.włosy wypadały na potęgę.odstawiłam go i przeszło swędzenie i pieczenie skóry głowy.z wypadaniem jeszcze troche walczyłam ale pomogły wcierki (np.joanna rzepa).teraz każdy nowy szampon bacznie obserwuję po pierwszym uzyciu i jeżeli skóra mnie piecze to go nie używam.podobnie zareagowałam na jakiś glisskur.i też poszedł w diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczulenie na jakiś kosmetyk, albo nawet coś co jesz. ?? Skutek uboczny jakies choroby, o której nawet nie wiesz. ?? Zmiany hormonalne. ?? Idź czym prędzej do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybliż nam swoją osobę to podam ci skuteczne leki na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem kobieta. nie odchudzam sie. jem zdrowo i nie żaluje sobie jedzenia (moge jesc, nie tyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-uczulenie na jakieś produkty z diety - uczulenie na farbe do włosów, szampony, odżywki - nie stosuj tych powszechnie dostępnych w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz zwierzęta w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam uczulenia na nic, na zadne produkty w diecie, nie farbuje wlosów i uzywam delikatny szampon do wlosów który nigdy mi nie szkodzil -dziecięcy Johnson's baby. Boje sie ze jestem chora na cos na jakies swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np na łojotokowe zapalenie skóry głowy albo na łupież pstry (tak to sie nazywa) albo na jakas grzybice skóry glowy bo mam objawy takie jakie wystepuja przy tych schorzeniach -silne swedzenie, łupiez (mimo ze nigdy wczesniej go nie mialam) i na łydkach mam tak samo jak sie drapie ze leci mi taki jakby łupież jak drapie sie po łydkach bo bardzo mnie swędzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie tego leczyc nawet jesli to rzeczywiscie jest te łojotokowe zapalenie skóry głowy lub łuszczyca bo łuszczycę leczy się sterydami a ja nie chce sterydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą to tez byc zmiany hormonalne tzreba isc do lekarza nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiany hormonalne to znaczy co mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksykanska
Jak dla mnie to jest jakas choroba skóry głowy, możesz spróbować stosować Vitapil na nadmierne wypadanie włosów albo iść do dermatologa, bo z czymś takim nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że to, co do tej pory nie uczulało, teraz właśnie zaczęło, może nawet ten zachwalany szampon. Uczulenie na jakiś produkt często objawia się swędzeniem. Jak zastosujesz leki to raczej nigdy się nie dowiesz co spowodowało dolegliwości, zacznij od szukania powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobie pójde do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie szampon leczniczy Clobex. Jest świetny, ma silne działanie. Ten szampon jest na receptę. Wadą jest wysoka cena (52 zł za 60ml )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie szampon leczniczy Clobex. Jest świetny, ma silne działanie. Ten szampon jest na receptę. Wadą jest wysoka cena (52 zł za 60ml )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz tu jeszcze wskazania do stosowania szamponu Clobex, przeczytaj. Wskazania: łojotokowe zapalenie skóry, wyprysk, dermatozy kontaktowe z nasilonym odczynem zapalnym lub lichenizacją, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca (w tym umiarkowana łuszczyca owłosionej skóry głowy), świąd o***tu i sromu, ciężkie oparzenia słoneczne, wyprysk tarczowaty, przerostowy liszaj płaski, ostry wyprysk alergiczny, świerzbiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domestos kills all known germs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: wlosomaniaczkapl.wordpress.com znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo podoba się kuracja szamponem Healpsorin (od Hermz) - po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji internautów weszłam na allegro i zamówiłam. (wtedy kosztował 130zł - teraz jak ostatnio zamawiałam cena trochę spadła, nie wiem czy to chwilowe czy nie). Od pierwszego użycia już można poczuć różnicę i muszę powiedzieć, że szampon jest wart swojej ceny! Odkąd regularnie myje nim włosy nie odczuwam problemu. Postanowiłam się wypowiedziec, ponieważ wiem jak uciążliwe jest szukanie kosmetyku, który w końcu zadziała.

Na allegro po wpisaniu healsporin szampon na pewno wyskoczy Ci parę aukcji do wyboru - mój sprzedawca nawet dorzuca mi darmową próbkę odżywki do włosów (generalnie nie potrzebuje, ale już jest to używam) i zabawne życzenia do każdej paczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×