Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PawełKk

Nauka jazdy na motorze Kraków

Polecane posty

Gość PawełKk

Jak w temacie - szukam dobrej szkoły jazdy gdzie zrobię prawko na motor. Kogo polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszDurski
OES KRAKÓW - najlepszy ośrodek. zdawałem tam prawko i na auto i na motor więc miałem z nimi styczność. wszystko zdane za 1 razem. Wielki plus za dobry sprzęt do nauki jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FabianH
Dokładnie, w OES krk jest pan Robert Piegza - bardzo fajny instruktor, który na spokojnie wsyztsko Ci wytłumaczy, ma sporą wiedzę i widać, że lubi nie tylko jeździć ale też uczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannka87
w krakowie polecam naukę jazdy OES Kraków, robiłam kategorię A za namową narzeczonego, jeździłam z panem Krzysztofem Krawczykiem :D Genialny instruktor! Bardzo cierpliwy a to duży plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszPolski98
tak, w jak chcesz zdawać na motor to tylko OES Kraków i pan Krawczyk, genialny insruktor, cierpliwy i z wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolkaJ
Widzę, że większość osób poleca pana Krawczyka i nie bez przyczyny, to złoty człowiek!!! Od dziecka marzyłam żeby jeździć na motorze i to jemu zawdzięczam to, że tak szybko mnie tego nauczył. Jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorowerkowa
też robiłam tam w oesie ale to było ze dwa lata temu i nie pamiętam nazwiska, pamiętam tylko, że to był pan robert. w każdym razie, teraz warto u Krawczyka? bo siostra chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janoskolwi
OES Kraków i pan Piegza o ile mnie pamięć nie myli. Super się robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbinki
Ja robiłam kurs w krakowie, w ośrodku oes. Kurs robiłam mając wczęsniej złe doświadczenie w postaci wypadku motocyklowego (byłam pasażerką) Trafiłam na mega cierpliwego instruktora pana grzegorza z oesu i od tamtej pory nie boję się jeździć, jakoś się przełamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viniisi
zgadzam się, pan Piegza jest świetny jako instruktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaJu
polecam oes kraków, szczególnie biuro na ulicy kościuszki. Można bez problemu zadzwonić i o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjusz

a jak tamz  zapisami u nich? szybko idzie? chcę jakoś tera zacząć, żeby w miare szybko się z tym uwinąć, ale mam nadzieję, ze uda mi się to, na dniach będe dzwonić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek

ja u p. Krawczyka robiłem w oes w Krk, polecam, bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek, można się wiele nauczyć i nie ma żadnego problemu z dogadaniem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez robiłam kurs na motocykl u Krzyśka Krawczyka Bardzo fajny gość. Świetnie uczy ma zajawkę na motocykle i potrafi świetnie przekazać wiedzę. Uczy jak jeździć z głową i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×