Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ktore mleko lepsze bebiko czy bebilon?

Polecane posty

Gość gość

Mamusie proszę opinie. Moj synek ma dwa miesiące i dostaje mleko bebilon ale słyszałam ze bebiko to jest to samo tylko pod inna nazwą. Czy któraś z mam wie cos na ten temat? Jakie macie opinie na temat jednego i drugiego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu mam karmiących mlekiem bebilon lub bebiko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebiko jest takie same jak bebilon tylko w Babilonie dodatkowo sa kwasy omega i jest droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjfjdjdj
Bebilon lepszy, poleciła mi go położna. Uzywamy od 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile twoje dziecko ma. Ale po jakims tam czasie mojemu synkowi jak zabkowal dawalam bebiko chyba w fioletowym pudelku przeznaczone na noc. A w dzien bebilon. Nie powiem nie bylo zadnych akcji spal jak zabity po tym mleku. Ale moj synek tez nie mial zadnych dolegliwosci zoladkowych z tego powodu. Tolerowal kazde mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karm piersią nygusie śmierdzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby to samo (wartosci niektorych witamin minimalnie sie roznia) ale mojemu dziecku łatwiej było strawić bebilon. Jak przestawialam na bebiko zaczął się budzić w nocy i bardzo dużo pić (Mleko już tylko na noc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ladnie spi w nocy na bebilonie ale dzisiaj go przestawiam na bebiko i zobaczę jak bedzie. W dzień spal jak zabity po tym mleku zobaczę jaka bedzie nocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam Bebilon. Niektóre matki twierdzą, że nie ma różnicy. Ale jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam bebilonu i było super. O bebiku sie wypowiada moja tesciowa cytat dzieci na bebiku są grube. Znam jedno i faktycznie tak jest. Ale moze to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego męża bratowa karmi swojego synka bebilonem właśnie i jest gruby wiec nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam dla jednego bebilon, dla drugiego bebiko. Bebilon lepiej się rozpuszcza,mniej pieni. Jest dwa razy droższy. Kolki tak samo okropnie przechodzili, kupy ok na obu. Ot, różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to prawda że po bebiku dzieci lepiej śpią i maja większy apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawałam Bebilon ale w mojej ocenie bardzo się pienił. Po dwóch miesiącach przeszliśmy na nan pro i minęły kołki. Bebiko nie podawałam bo słyszałam negatywne opinie od znajomych mam ale nie wiem czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przeszłam na bebiko i chyba wrócę do bebilonu bo maly jest niespokojny i widac ze go brzuch boli bo się pręży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi powiedzieć czy jest jakaś różnica między tymi mlekami. My akurat podajemy dziecku Bebilon od samego początku i nie ma żadnych powikłań, wszystko jest w porządku. Tylko trzeba uważać, bo czasami ceny są za wysokie, przynajmniej dla mnie, dlatego zawsze zamawiam w aptekach internetowych, np w melissie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauwazylam ze dziecko więcej spi po bebiko ale to jedyna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma roznicy. Kazde mm jest syfem. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×