Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Ponadnormatywny? 7 x XL? Nawet się nie zbliżaj na odległość posta" x Przy standardach kafe byłby to wąż strażacki;) xxx "Bo jesteś już zdrowy?" x Bo mój instynkt samozachowawczy nie chorował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Dość szybko da się rozkminić z kim ma się do czynienia , nie potrzeba stażu małżeńskiego. Większość to ersatz , niestety:O Pozdrawiam Piękną Zołzę i nie przeszkadzam już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przy standardach kafe byłby to wąż strażacki" x Ała. To ja do Ciebie z najmniejszym termometrem jaki mieli w aptece... :-O x "Bo mój instynkt samozachowawczy nie chorował" x Zawsze pozostajesz czujny? ;-) xxx Właśnie, jaka jest definicja zołzy? Właściwie, to chciałam poruszyć dziś inny "poważny" temat, ale skoro ten nawinął się pierwszy, to niech i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Definicja jest jedna! zacytuję: "Zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje" A jeśli do tego ma długie nogi i piękny uśmiech ....ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna zołza
Skoro o mnie mowa, to pozwolę sobie skrobnąć słów kilka :) Lata minęły Whisky, nie znamy się zapewne, ale udzielałam się na tym forum , zresztą czynię to nadal, ale w całkiem innej formie ;) Panie Mało_stanowczy ...cudzysłów powinien istnieć przy WSZYSTKICH cytatach;) https://www.youtube.com/watch?v=009_X5jVM2c xxx Za pozdrowienia Panu A dziękuję i z pięknym uśmiechem odwzajemniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dla mnie też to nie jest opis zołzy. Zołza to kobieta z pazurem, ale faktycznie, zołza to nie jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo zołza w ogóle ma jakiś taki pejoratywny wydźwięk. A ta opisana przez gościa A, wydaję się całkiem fajna, no ale to jego definicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
A ja znalazłam coś takiego: "Kobieta wredna i złośliwa, skoncentrowana na sobie i własnych potrzebach, do których próbuje dostosować swoje otoczenie. Oczekuje zrozumienia od innych nie odwzajemniając go. Bywa niezwykle miła kiedy ma sprzyjający nastrój, ale po chwili zamienia się w jędzę bez konkretnego powodu. Rozumie siebie, ale nie rozumie i nie chce rozumieć innych. Lubi udawać niewinną i słodką, zanim poczuje się pewna siebie. Ogólnie zimna i niezdolna do wyrażenia głębokich uczuć. Odzyskuje rozsądek, kiedy napotyka na kamień i wtedy ogarnia ją chwilowy niepokój. Czasami narzeka, że nikt jej nie lubi, brakuje jej towarzystwa, a panowie nazywają ją zołzą. Rzeczywiście prawdziwa kobieta. I jak tu takiej nie kochać ;) " Hm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Piękna Zołza powie nam coś bliżej o sobie i rozwieje wątpliwości. ;-) x Błękitna, to moim zdaniem też trafniejszy obraz. Znaczy teraz zgadza mi się wizja z fonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Tak, mnie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Chomik, ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Zapchałam, wybaczcie, ale mam na to patent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomik wyrósł na dzielnego niedźwiedzia, nie zmieści się w kadrze. Mam pewien pomysł. Wcielę w życie niebawem. Najważniejsze Błękitna, że masz i na przepychanie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Jakoś trzeba sobie radzić, choćby najbardziej niekonwencjonalnie :D To czekamy z niecierpliwością na avatara. Na pewno lepiej żeby był niż żeby go nie było. Nad stopką sama się zastanawiałam, ale nic mądrego nie wymyśliłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno dobry gospodarz nigdy nie kładzie się spać, do ostatniego gościa przynajmniej. To i ja się nie kładę, ale starczy mi na dziś. Dzielnie udawałam, że pracuję, wywołałam jeden efekt motyla, jedną erekcję, jedną kolejkę do kasy. Starczy na dziś. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No, dosyć dużo Ci dziś wyszło, mnie chyba zdecydowanie mniej, miałam bardzo leniwy dzień. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny topic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna zołza
Rozpisywanie się tutaj , a tym bardziej w formie ekshibicjonizmu nie bawi mnie, nie interesuje i nie zamierzam tego czynić. Czas wolny spędzam inaczej. Dzisiaj np. oglądałam "Sztukę kochania" - polecam:) Zajrzałam tu sądząc, że posłucham muzyki....ale tu tylko trele morele;) nie moja to bajka! uciekam w objęcia Morfeusza :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj też (jak na ero) siedzi banda debili, trolli i starych ciotek w nieskończoność dyskutujących o tym, kto z kim co i kiedy oraz jaki ma teraz nick i jak fajnie było kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha toz tutaj to same stare cioty iftar, whisky to Luska, mocno porabana baba. Ciągle zmienia nicki nie wiadomo po co. Pruchno i tyle. Od lat to samo. Rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky przypomina mi ulubiona osóbkę z ero Kusze, ale to super przynajmniej podniesie poziom tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zacznę, jak zwykle, nie po kolei:) "Panie Mało_stanowczy ...cudzysłów powinien istnieć przy WSZYSTKICH cytatach" x Bardzo słuszna uwaga. Ale jak przekonać do tego Róże Europy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×