Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Nie chcę d***** i playstation" x Co prawda nie jestem lekarzem, ale Ty serio jesteś chory. :-( x "Tylko nie przyślij mi wczorajszego jpg" x Znaczy chcesz nowego? ;-) Nie ma mowy! Obiecałam być grzeczna. x "Jeszcze powinienem dodać, że nie zasługuję na taką wspaniałą opiekę" x To się świetnie składa, bo zgubiłam gdzieś fartuch pielęgniarki. Koniec tego chorowania! Do roboty! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co prawda nie jestem lekarzem, ale Ty serio jesteś chory. smutas.gif" x Serio serio;) Negocjacje to dla mnie bułka z masłem. A'propos jedzenia... czy pisałem już, że zgłodniałem?;) xxx "Znaczy chcesz nowego? oczko.gif Nie ma mowy! Obiecałam być grzeczna" x Znaczy nie chciałbym pozdrowień mimo wyraźnej dbałości o manicure:) xxx "To się świetnie składa, bo zgubiłam gdzieś fartuch pielęgniarki. Koniec tego chorowania! Do roboty!" x Tak? To ja napiszę tylko tyle - MOSIĄDZ. Sama tego chciałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy pisałem już, że zgłodniałem" x Pierwsze słyszę. Bez fartucha podaję tylko kolację. Zasady moralne. x "Tak? To ja napiszę tylko tyle - MOSIĄDZ. Sama tego chciałaś" x I znów kisiel. Nie rób mi tego więcej. Skoro Ty dziś masz wolne, to ja popracuję. Poudaję chociaż z większym zaangażowaniem. Muszę. Wracając wezmę termometr. Bój się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pierwsze słyszę. Bez fartucha podaję tylko kolację. Zasady moralne" x Qwa,no i muszę sam wstać i zrobić dwa śniadania...;) xxx "I znów kisiel. Nie rób mi tego więcej" x OK, nie będę robił więcej, poprzestanę na obecnym poziomie;) xxx "Skoro Ty dziś masz wolne, to ja popracuję. Poudaję chociaż z większym zaangażowaniem. Muszę. Wracając wezmę termometr. Bój się!" x Miłej pracy:) Ja tam jestem bardzo odważny. Ucieknę, a nie ustąpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Jak ja lubię Was czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Na pewno kiedyś skorzystam. Również fajnie się czyta to, co między wierszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie piszemy o metalowych prętach. To jakiś mowy wymysł MSa. ;-) No i zapraszam jeśli zechcesz. x MS, idźmy na kompromis. Zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak wszyscy będziemy siedzieć z boku, to lipa. Zawsze możemy o czymś pogadać czekając na "chorego". To co u Ciebie? Co u naszego "znajomego", który kochał mnie miłością małą i platoniczną, tzw. Pana S? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarze. :) A co do pusza, to zyje ;) jeszcze :P fajnie znalezc kogos znajomego tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie nie dosypiasz. ;-) Nie współczuję, ale i nie zazdroszczę. Ale browary wezmę przy najbliższej okazji. :-P Zaglądasz jeszcze w inne rejony forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłabym Cię o przekazanie wyrazów współczucia, ale może poczekam na sekretarkę pusza. ;-) Chciałam napisać, że do trzydziestki długa droga, ale to zakrawałoby na kłamstwo. Prawd jest taka, że za daleko, nigdy nie dotarłam aż w tak odległe zakątki forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak długo?" x Do skutku!;) A co do zastrzyków, to chyba nie masz na myśli takiego z IGŁĄ?!;) xxx Cześć Błękitna i Kotka;) Pisanie jest wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tutaj dlugo urzedujesz?" x Chwilę, zrobiłam sobie małą przerwę. Czasem na miesiące tracę zainteresowanie tym forum, a potem wracam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×