Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Zawsze coś pokręcę. Ja jeszcze wciąż przy tym wcześniejszym łóżku a Ty już pod pomnikiem Jezusa z Rio. Tylko nie mów, że się opaliłaś, bo Ci tego nie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky, pusz chrapie. .. i chwala na wysokosci, bo uwielbiam :) wiem, zboczona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Moim zboczeniem jest słabość do mężczyzn, pragnących uczynić mnie najszczęśliwsza kobietą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko, nie mam nic do owłosionych, ani łysych, ale wolę niedepilowanych. :-P x Helenko, przywołuję Cię do porządku! "Zagłaskać kotka na śmierć" - znasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialas mi nastepne moje zboczenie... lubie ich depilowac tu i owdzie.... penseta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Głaskanie po wszystkim. Jak już dostanę pozwolenie na sprawienie sobie przyjemności poprzez sprawianie przyjemności Jemu. Nigdy nie odmawia. Taki kochany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kotko serio zboczona jesteś. Moje zboczenia są dużo bardziej przyziemne. Teraz mi głupio. ;-) x Helenko, dobrze, że jestem hetero. Przy Tobie ciągle to powtarzam. Nie dość, że śliczna, to jeszcze tak skomplikowana paskudnie, że aż mam ochotę szarpnąć Cię za włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę w przelocie - tak mi się jeszcze przypomnialo - Whisky, gdyby napisał do Ciebie ktoś, twierdząc że jest mną, to możesz być pewna, że kłamie:) Jeśli piekło zamarznie i zdecyduję się na kontakt mailowy, to możesz być pewna, że Cię uprzedzę:) xxx Podoba mi się zboczenie Helenki, bardzo kobiece:) A co do chrapania, to owszem, zdarza mi się, ale zazwyczaj wtedy śpię;) Zaintrygowała mnie kwestia dzielenia łóżka - wzdłuż, w poprzek czy w połowie wysokości?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky ty nie masz faceta w realu? Znajdz sobie szybko bo z braku pslma Ci odwala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky jakbyś nie znalazła w realu poszukaj w makro :) w obi lepiej nie bo tam mają kiepski wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czy nie mam? Oto jest pytanie! W taki sam sposób zwracam się też do kobiet, gościu, ale faktycznie, MSa lubię bardzo i normalnie się do tego przyznaję. :-) Wszyscy goście już, czy ktoś jeszcze? Póki mam dobry dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz jako gość? Wiele jest samotnych kobiet to nie wstyd. Tyle ze portale rNdkowe sa lepsze niż lafeteria. Ewidentnie szukasz i palma Ci odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znaczy przyjęłam do wiadomości. No i rzuć ten real do cholery, albo chociaż przelatuj częściej" x Ja rzucam real, tylko co z tego, jeśli on się o mnie upomina!:) Zachciało się popularności to i są efekty;) Otwarcie remizy obstawione, Doda chce pobawić się sikawkami i tańczyć na rurze. Mam jeszcze w grafiku kółko różańcowe i klubogospodę, co wybierasz?:) Jeśli zależy Ci na stripteasie to polecam klubogospodę. Trzecie piwo gratis, możesz zamawiać od razu trzecie, sponsora na dwa pierwsze znajdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja rzucam real, tylko co z tego, jeśli on się o mnie upomina!" x To chociaż zsynchronizujmy zegarki. ;-) Świruję. Ja akurat dziś się obijam, ale też zaraz spadam. x "Mam jeszcze w grafiku kółko różańcowe i klubogospodę, co wybierasz" x Oczywiście, że kółko różańcowe. Tam nawet bez fotoszopa wywołam poruszenie. Piwo zorganizuję we własnym zakresie. Nim moja kariera przeniesie się z remizy do lokalnej telewizji, zgadzam się płacić za własne piwo. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Trochę się od ostatniego razu zmieniło, moja droga. Znów mam do pasa. Także nie odmawiaj sobie/mnie tej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×