Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"A ja zdejmuję jak mi ciepło. Golf to raczej na Alaskę. Tak mi się wydaje, nigdy nie byłam, ale chciałabym" x Laska na A? Nastazja?;) xxx Wyjątkowo, bo zapomniałam spakować urządzenia z rtęcią" x Masz taki rtęciowy?!?:) xxx "Myślałam, że masz dres z łezką, z paskami nie będzie pasował do złotych tipsów z kamieniami firmy na s. Mógłbyś się przebrać? Nie znajdę o tej godzinie w piątek, żadnej trzeźwej kosmetyczki" x Ten z łezką jest w praniu, ale mogę wziąć różowy w Hello Kitty. Pasuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Laska na A? Nastazja?" x :-D Każdy zwiedza co lubi. :-P x "Masz taki rtęciowy?!?" x Napaliłeś się? Muszę Cię rozczarować. Z tym "ale", to prawda, ale nie cała. Margines. :-P x "mogę wziąć różowy w Hello Kitty. Pasuje?" x No, będziemy wyglądać jak siostry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluszna uwaga, nie mam pojecia nie mam nawet pojecia w jaki sposob sama sie tu znalazlam ponownie:) x wpisy byly rozne, racjonalne, zyciowe, brutalnie prawdziwe, zartobliwe, z podtekstem ale bylo milo x już nie przeszkadzam w milej zabawie i nie mace pozdrawiam bywalcow topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moim idolem był Philipp K Dick, a zwlaszcza Ubik" x Teraz mnie wstyd. :-D To nie jest gatunek, który lubię, więc znam się słabo. Akurat Pratchetta czytałam ze względu na fenomenalne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo za zaproszenie ale raczej nie nie jestem w temacie i wypadlam z obiegu jestem tu nowa po raz drugi:) w ogole nie mam obeznania w kafe kazdy jest mi tu obcy, wiecej gosci jak gospodarzy jedyny znajomy nik jaki mi sie nasunal to wlasnie w tym temacie MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, daj spokój, my też nie jesteśmy w temacie:) Wdrożysz się, Whisky zaprasza, a ja też nie mam nic przeciwko:) Tylko zorganizuj sobie stały nick, będzie prościej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wpisy byly rozne, racjonalne, zyciowe, brutalnie prawdziwe, zartobliwe, z podtekstem ale bylo milo" x To naprawdę o mnie?!:) Tym bardziej zostań, moje ego poczuło się ukontentowane w całej pełni i podoba mu się to, co czyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Każdy zwiedza co lubi" x Wcale nie jest łatwo wejść do kanału:o xxx "Napaliłeś się? Muszę Cię rozczarować" x Nawet nie wiesz jak bardzo! Wiesz po ile jest rtęć w skupie?!;) xxx "No, będziemy wyglądać jak siostry" x Ale ja będę ta młodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wcale nie jest łatwo wejść do kanału" x Wejść jak wejść :-O x "Nawet nie wiesz jak bardzo! Wiesz po ile jest rtęć w skupie?!" x Wiem, bo skupuję. Potem robię termometry. Dalej wiesz. x "Ale ja będę ta młodsza" x Tak. :-) Ta młodsza od węgla. Mnie starczy, że będę ta ładniejsza (uprzedzam ripostę, ładniejsza nie od węgla, ogólnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz mnie wstyd. To nie jest gatunek, który lubię, więc znam się słabo. Akurat Pratchetta czytałam ze względu na fenomenalne poczucie humoru" x Jeśli nadejdzie dzień, że nie będę miał żadnego tekstu przed oczami cały dzień, to zajrzę do Pratchetta:) Ale Ubika polecam:) Pamiętam jeszcze Trzy stygmaty Palmera Eldritcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piwo w puszkach. Aluminiowych" x To jest przepis na magnes na kobiety. Ja potrzebuję innego. xxx Miło było. :-) Pora na mnie. Jutro wstaję bardzo rano, a wieczorem środa. W czwartek znów będę jęczeć. :-O Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni jestescie, milo sie was czyta x nowego niku nie mam, ze starego sie nie zaloguje chociazby dlatego zeby nie scigali mnie ci, ktorzy mnie nie lubili przez wlasny prymitywizm i jak zwykle ich tu nie ma sa tylko przejazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wejść jak wejść" x Fakt, czasem można wjechać:) Bo przecież nikt z kanałów nie wychodzi:) xxx "Wiem, bo skupuję. Potem robię termometry. Dalej wiesz" x Przyjęłaś dość skomplikowaną procedurę, żeby sie komuś dobrać do doopy!;) xxx "Tak. Ta młodsza od węgla. Mnie starczy, że będę ta ładniejsza (uprzedzam ripostę, ładniejsza nie od węgla, ogólnie)" x Zrobiłaś dwa razy tę samą literówkę... Miało być łatwiejsza?;) W tych okolicznościach faktycznie, łatwiejsza od węgla może być tylko ropa naftowa;) xxx Ja jutro, jak w każdy poniedzialek, leżę kołami do góry i pozwalam się masować po podwoziu;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubię takie "męskie sugestie". Zobaczę czy da się "pożyczyć" w epubie" x Mam nadzieję, że Ci się spodoba:) Ale wymaga uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nowego niku nie mam, ze starego sie nie zaloguje chociazby dlatego zeby nie scigali mnie ci, ktorzy mnie nie lubili przez wlasny prymitywizm i jak zwykle ich tu nie ma sa tylko przejazdem" x No i teraz mnie zaintrygowałaś!:) Zaszalej i zrób sobie nowy nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie ja też udaję się na łono Morfeusza i w objęcia Abrahama:) Albo odwrotnie, chociaż w każdym układzie niepokoi mnie, że obydwaj to faceci:o Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
skoro ostatnio wypadłam z tematu (jak widać może i dobrze, bo powstało wiecej miejsca dla "nowych") i nie jestem na bieżąco, a tylko od czasu do czasu "liznę" kilka postów, to korzystając z okazji, że MS znowu zbliżył się do piedestału (przypominam niegdysiejszy projekt wystawiania pomnika), to i ja się zwierzę, że Cię, MS, dobrze pamiętam sprzed 9-8 lat, i że wówczas często pisywaliśmy w tych samych - nazwijmy po staremu - topikach kółkach wzajemnej adoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe kazdy meski nick jest na wage zlota:-D Wyobraznia hula. Swego czasu idolem byl niejaki Niedźwiedź, Psedlonim, Duch a teraz nawet Szarik. Byle portki na tylku i sznurek wielbiacych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby dołączyli goście "gospodarz" powinien prowadzić rozmowy ze wszystkimi a nie tylko z jednostką i na jakiś konkretny temat a nie o niczym. Temat "Jaka to melodia"nie ma nic wspólnego z tym o czym tu piszecie, a tego na forum publicznym nie powinno być. To zmyła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×