Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość gość
Czep się:) gdybym tylko była facetem to zaraz wbiłabym na twoja pocztę Whisky ...no cóż brak wskazań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który niby to ten jeden fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky nie tłumacz się lub komuś :) uważasz, ze warto? I taki gratis - zły coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę odezwał się fajny , uderz w stół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peszek :) jestem kobietą a resztę sobie na YT dośpiewaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I finito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Whisky nie tłumacz się lub komuś usmiech.gif uważasz, ze warto? " x radzisz coś Whisky a sama się tłumaczysz , troszkę śmieszne to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka:-D gadasz sama ze sobą whisky? Po co? Wprawne oko szybko to wylapie;-) Żenujące jest Twoje zachowanie. Fajnych ludzi pozmaje sie w realnym swiecie. Skoro tyle tu siedzisz i calymi dniami to widac kiepskie masz zycie poza forum Zaden fajny ani nawet niefajny nie chce Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie czyta jak toczą się ciekawe dyskusje, a tu prosz. Gość, gościem pogania. Jak trzeba było wzoru na wyboczenie, to zostawiliście mnie samą. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky tłumacz się z tego fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky sorrrrrrry nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma ciekawych dyskusji! Wszystko o czym gadasz kręci sie wokół jednego faceta! I do tego wszystkich chcesz wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:31 - Whisky przystawiła Ci wibrator do... głowy i kazała czytać? Jeśli wydaje Ci się, że wyleczysz tu swoje kompleksy, to masz rację - tak Ci się tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak serio to zacieram tylko złe wrażenie zrobione na MSie i "zagaduję" sprawę". x No weź nie żartuj:) Świat realny się o mnie upomniał trochę bardziej niż zwykle, stąd moja obecność "z doskoku", nie ma nic wspólnego z wrażeniami:) xxx "Napisał do mnie fajny facet i chciałam mieć pewność, że nikt nie gra ze mną w podwójną grę, bez mojej zgody" x Ej, naprawdę pomyślałaś, że jakiś "fajny facet", to ja?!:) To miłe, chociaż zupełnie nieuzasadnione;) Niemniej jednak powodzenia:) Gwoli pełnej jasności - to co pisałem na temat związków itp. jest cały czas aktualne. Nie ma mnie poza kafe. Dla nikogo. Nie powiem, są chwile, kiedy sporo mnie to kosztuje, ale mam wystarczająco wysokie ciśnienie, żeby zasilać obie "głowy". Poza tym, sama wiesz - stary, gruby, niski, łysy, obsikany i chory - no z czym do ludzi?;) Może po południu uda mi się zajrzeć, te wywiady, autografy, rauty, przecinanie wstęg i chrzczenie statków mnie kiedyś wykończą;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeskotka
gdybym wiedziala, ze ktos juz tu siedzi, to bym sie odezwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :-) MS "Ej, naprawdę pomyślałaś, że jakiś "fajny facet", to ja?!" x Skąd. ;-) A tak poważnie, to pewna zbieżność dała mi do myślenia, mniejsza o to. Albo, to może myślenie życzeniowe? ;-) Mam wielu znajomych poznanych tu, nawet przyjaciół. Głównie mężczyzn. To są zwykłe, koleżeńskie relacje, nie zagrażające żadnym związkom. Wręcz przeciwnie. Chyba dlatego tak śmiałam pomyśleć. Szanuję Twoje poglądy, każdy ma jakiś sposób na to kafeszaleństwo. ;-) x "powodzenia" x Nie przesadzaj. ;-) Prócz tego co kiedyś powiedziałam Ci "na ucho", mam zdrowy stosunek do takich dyrdymałów. :-P xxx Nie wiem czy już Cię o to prosiłam, ale wspomnij o mnie do kamery na otwarciu remizy strażackiej. A najlepiej bezpośrednio do naczelnego Playboya. Myślę, że się nadam. W końcu żyjemy w czasach, dziecinnie prostej, obróbki zdjęć. Mogę to zrobić za darmo, powiedzmy trochę dopłacić. A trochę odsprzątać u naczelnego. U mnie od zawsze ambicje rozmijają się ze znajomościami. :-O Na tym polega mój życiowy tragizm. xxx Cześć dziewczyny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc you & you :) przyznaje ci racje whisky... tutaj (ogolnie) mozna poznac naprawde fajnych ;) tez mam takich znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znajomego, który tu poznał fajne znajome/koleżanki/psiapsiółki (nie jestem pewna kim tak dokładnie dla niego są, ale od lat wzbudzają w nim dużo estymy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i druga strona medalu, tak już bez hipokryzji. Kto nie zna historii, które miały swój koniec na jakichś realnych zgliszczach... ;-) x Cześć Piąta, Iftar Cię szukała w którymś z poprzednich odcinków. Powiedziałam jej, że awansowałaś do brazylijskiej telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są przyjemne następstwa znajomości, Kotko. Gorzej jak przychodzi do dzielenia chomika, psa, jachtu i dzieci na moje/twoje. Zapomnijmy o dzieleniu, przy łóżku możemy zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×