Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Helenka Zy
No pewnie, że Ją kręci. Ma dobry dostęp do jego tyłka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj, Mały... A4, 4.2, V8" x Nieźle, chociaż wolałbym coś ze stajni Forda, 4.6 V8 :) xxx ]"Kręci Cię facet, który chodzi na czworakach?" x Pomyślmy... cool.gif" x Tak, wiem... w momencie jak kliknąłem "wyślij" to wiedziałem... Ale nie chciało mi się edytować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Mnie to się podoba takie bydle jak Ford Raptor. U faceta. Ja wyglądałabym za kierownicą czegoś podobnego co najmniej groteskowo. Byłby wprawdzie problem z miejscem parkingowym i facet musiałby mnie podrzucać, żebym się tam jakoś dostała, ale... jest coś mocno samczego w tych potworach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale to już pewnie coś dużego, a ja upieram się przy mniejszym" x No cóż, ja w małym wyglądałbym tak jak Helenka w Raptorze:) xxx "Mnie to się podoba takie bydle jak Ford Raptor. Byłby wprawdzie problem z miejscem parkingowym" x W Raptorze (ale i w sedanach czy coupe o "właściwych" rozmiarach) nie ma czegoś takiego jak problem z miejscem parkingowym:) Po prostu zmienia się filozofię życiową z "czy się tu zmieszczę" na "mam ochotę zatrzymać się właśnie tutaj":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe jak to wygląda na rynku US? Tam pewnie łatwiej o coś małego z dużym" x Tam nie ma czegoś takiego jak "małe", chyba że jest europejskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
I do tego na czworakach? ;) Ten pan coś kręci, Whisky. I to nie tylko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, myślałam o europejskim, albo japońskim robionym na tamtejszy rynek" x Focus 2.3 - ten silnik był tylko na rynek USA:) Nieduży, żwawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
jej nie mialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z aut najbardziej lubię takie w których sie dobrze czuję. One są świetne po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupuję. ;-) Oglądam póki co. Rozmyślam. Tak już mam. Ostatnio oglądałam Scirocco II i też nie kupiłam, więc można. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, ale jeśli małego fiata to warto ze zmienionym wałem korbowym, żeby dwa tłoki pracowały w przeciwfazie:) Co od razu komplikuje całą konstrukcję i winduje cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×