Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Art_Steel_PL

Nowoczesne wieszaki na ubrania

Polecane posty

Witam, mamy do zaoferowania nowoczesne wieszaki na ubrania u klucze wykonane z metalu. Nadają się świetnie na wystrój przedpokoju jak i na oryginalny prezent. Posiadamy wiele modeli z polskimi napisami np. Nareszcie w domu, Nie ma jak w domu, Rozbieraj się, Tam są drzwi!, Witamy w domu, itp. Mamy w ofercie również wieszaki na klucze w kształcie samochodów - świetne np. na prezent dla miłośnika wybranego modelu. Posiadamy np. wieszaki w kształcie: Fiata 126p, Poloneza, Forda Mustanga, Garbusa, itp. Na naszej stronie jest także dużo zdjęć od naszych klientów - pokazują jak nasze produkty prezentują się w ich domach :) www.art-steel.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnego rodzaju zawieszki, haki oraz stojaki na ubrania znajdziecie na stronie www.zawieszki.com Firma ta posiada szeroką i nowoczesną ofertę różnego rodzaju wieszaków na ubrania, więc polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolata30

dobry wybór przeróżnych wieszaków jest na homedome.pl - ja tam się zaopatrzyłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Właśnie mam wybierać wieszak do przedpokoju 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×