Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze 3 pierwszym osobom

Polecane posty

Gość gość

Prosze podac pytanie, imie i date urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj:) co mnie czeka w zyciu zawodowym jak rzuce obecna prace? edyta 10 grudnia '84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadla mi karta jako takiej stabilizacji, ale zrobilo sie zbyt sztywnie, formalnie. Zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz obawy zwiazane z ocena twojej osoby, twoich mozliwosci, tzn. mimo stabilizacji cos tam jest niepewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry nie odpowiadasz, a ja musze juz isc. Tak czy owak powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje zawrozbe . Tak , mam straszne watpliwosci do obecnej pracy , nie wierze w siebie i chce jak najszybciej odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spoko, to jeszcze chwile zostane, poczekaj szybko ci zrobie rozklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada: w tej chwili nie rzucaj, bo moze potoczyc sie nie po twojej mysli. Wyszedl mi czas czekania i moga pojawic sie problemy finansowe. Moze bedziesz musiala sie tez doksztalcic (kursy itd.). Wyszedl mi raczej taki emocjonalny dol z tego powodu, ktory moze doprowadzic u ciebie do jeszcze wiekszych wewnetrznych blokad, to takie uczucie bycia w slepej uliczce, bardzie wewnetrzne ograniczenia niz zewnetrzne. Rowniez problemy w sensie przeforsowania wlasnego zdania (moze ktos z twojej rodziny nie zrozumie tej decyzji). Moja rada dla ciebie to sie dobrze zastanowic, bo wyglada na to ze nie za bardzo w tej chwili wiesz w ktorym kierunku podazac.... Jesli pokonasz slabosci, ograniczenia ktore sa w tobie i nauczyc sie racjonalnie rozwiazywac problemy, to masz szanse na lepsza prace... Ale to nie w tej chwili Powodzenia ci zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wrozbe i wszystkiego dobrego !!! Z mojej rodziny to moj maz nie rozumie, dlaczego chce odejsc z tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znajdę dziewczynę która mnie po kocha. Kamil 23.03.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moge prosic o wrozbe? Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam cały czas na wróżbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam z weryfikacja: Jednak dalam wypowiedzenie w pracy i natychmiastowo ja stracilam. Rzeczywiscie przez ostatnie dwa tygodnie bylam zalamana, bo nie moglam juz wrocic tam. Chcialam dac wypowiedzenie i myslalam, ze jeszcze zostane , ale juz mnie tam nie chcieli. Z tego powodu mialam bardzo ciezkie chwile w domu, bo maz nie rozumial czemu nie chcialam tam zostac, bo przeciez placili mi dobre pieniadze . Jednak juz sie pozbieralam do kupy i jutro zaczynam nowa prace. To nie jest to co bym chciala, ale nie chce juz siedziec w domu Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×