Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia0304

Jestem w ciazy lecz mój mąż nie chce tego dziecka

Polecane posty

Gość Mamusia0304

Witam jestem w 5 tyg ciazy lecz mój mąż nie chce tego dziecka . Mamy już 2 letniego synka ,potrzebuję bardzo dużo naszej uwagi choć widzę że brakuje mu kogoś do zabawy . Gdy powiedziałam mężowi i ciazy on kategorycznie powiedział że nie możemy mieć teraz 2 dziecka bo jak on twierdzi że sobie nie poradzimy i nie damy rady go wuychowac przy 1 dziecku ,choć wiem że sobie poradzę i bardzo pragnelam 2 dzidziusia pomóżcie co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu idiota nie zakładał gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że skoro lubił sobie pomoczyć to teraz niech poniesie konsekwencje. A jak nie, to niech oddaje klucze i płaci alimenty. No bardzo przepraszam, ale facet jakiś nieodpowiedzialny, egoistyczny dzieciuch. Ja bym postawiła sprawę jasno i była bardzo konsekwentna. Wiele głupich zachować można zrozumieć, można tłumaczyć i akceptować, bo na tym polega małżeństwo, ale wszystko ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi to przemyśleć. W końcu się oswoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjep go z domu idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam jakis idiota a gume mogl zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój obecny mąż jest jedynakiem , zaakceptował mnie z 3 dzieci , a że dzieci są w wieku 15,10 i 5 lat więc mamy trzy zróżnicowane problemy nastoletnie , szkolne i przedszkolne , tylko mój mąż w tej chwili pracuje się że nie mogę brać tabletek , aż że oboje się bardzo kochamy to w krótce będziemy mieli w domu niemowlaka :D Mój mąż doskonale wiedział że nie mogę brać tabletek i musi się on zabezpieczać ale skoro mu- nam to nie wyszło ;) nie może teraz narzekać bo wiedział jak to się skończy :D więc życie pełną garścią :D Powodzenia autorko ! (Przecież Twój mąż wiedział co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziął sobie babę z 3 dzieci, to on chyba jest nienormalny, jaki chlop o zdrowym umyśle bierze sobie babę ze stadem bachorów i jeszcze zapieprz przy nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosć 16:16 Masz ból d**y ;D Widocznie było warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie w rożnych chorych sytuacjach jestem za aborcja, ale nie w twojej. Jesteście małżeństwem, a maz NIE CHCE waszego dziecka?? K***sisko jakich mało. Wyjepalabym go z domu i kazała płacić alimenty, może by sie opamiętał. Zbój z niego straszny. Za kogo ty wyszłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona lepsza, jeszcze gorsza od niego, sama z 3 dzieci, widać, jaka myśląca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:08 - skąd wiesz że ojciec tych dzieci/ mąż tej kobiety nie zmarł? Miał śmiertelny wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ona lepsza, jeszcze gorsza od niego, sama z 3 dzieci, widać, jaka myśląca x a tobie żal dupę ściska, że ją facet chciał z trójką dzieci, a ty pewnie sama...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×