Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupuje się 4 albo 5 latkowi

Polecane posty

Gość gość

Jadę z wizytą do znajomych co maja właśnie w tym wieku dziecko . Nie mam dzieci nie znam się .Może pomożecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu tablet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iphone, trampolina, basen ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie pytam .Nie znam go widziałam go raz oni przywieźli czekolade synowi mojej kuzynki i to dziecko miało też taka samo samą. Wiec czekolade może jest na to wygląda, ale co mam kupić czekoladę ?Wolałabym coś innego może jakieś autko może książeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu mały samochodzik, najlepiej taki metalowy z otwieranymi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę nie nied***by tutaj siedzą .Możesz kupić mu książeczkę do tego kinder czekoladki ,skoro widziałaś że jadł to znaczy że rodzice pozwalają albo np żelki haribo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Kinder. W czekoladkach Kinder są substancje rakotwórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly zestaw lego, autko, puzzle, malowanke, ksiazeczke, kredki, generalnie jakies drobne zabawki, niezobowiazujace a cieszace dziecko. Osobiscie wole jak corka dostanie np. Malowanke albo wyklejanke niz kolejna czekolade bo odrazu chce zjesc, a ja takie rzeczy wole dozowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, słodyczy chyba nie warto kupować, szczególnie, że rodzice mogą dziecku zabraniać jedzenia słodkiego, to po co je kusić. Jest tyle fajnych zabawek, które są uniwersalne i kreatywne, może wybierz którąś z tych, które opisują w tym poradniku: http://poradnikowy.net/markowe-zabawki-ktorych-nie-znajdziesz-w-zwyklych-sklepach-z-zabawkami/ Na pewno będziesz oryginalny i zabawka nie powinna się zdublować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopiec? Niedużą figurkę superbohatera np kapitana Amerykę czy Hulka, Spidermana, iron Mana lub Thora. Są teraz na topie i chłopcy (w naszej społeczności) uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×