Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakieś 20 paroletnie dziewczyny które nie mają powodzenia u nikogo?

Polecane posty

gość dziś A można przecież było: "jestem fajną laską, faceci na mnie lecą". Ale to by było zbyt proste, prostackie nawet. A niech tam... ;-) Czepiam się z nudów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z was nie ma racji :) no coz, widac ze tylko polakami sie otaczacie dlatego taka mentalnosc;) no nic nie zbaczajcie z tematu. Mowie wprost co mysle . DZIWI MNIE TO. BARDZO. Ta z wyzszej polki ma wymagania, ale kuzynka koleżanki (nie wiem jak ona ma na imie) jest taka przecietna, nawet ladna ale bez szalu, trochę ladniejsza ode mnie , ona sama chce wejsc do lozka facetom i kazdy JĄ ODTRACA. Nie ona, tylko ją. Czy niektorzy maja problem z czytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i tak jest w miarę subtelna, mam koleżankę, która gdzie się tylko da wciśnie niby przypadkiem, że jakiś facet to za nią latał, to o nią pierwszy zabiegał a potem poleciał do inne, bo ona odrzuciła jego zaloty. A ja się pytam - po ch'uj innym takie rzeczy gadać, nie wystarczy już satysfakcja dla samej siebie, że jest się taką zaje że każdy ku/tas traci rozum w jej towarzystwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myslisz ze odkryjemy sekret nie znającwas obu ani waszych zachowań- może ona coś źle robi w kontakcie, może ty wyglądasz na łatwą, może ona wygląda na kobietę z którą się żeni a nie puka na krótko, a ty odwrotnie. Powodów może być tysiac. Ale dalej zastanawiające jest to czemu nie zajmujesz sie własną z******tością, tylko obsmarowujesz tamtą na forum. I tak znasz ja ze zdjęcia więc g...o niej wiesz i jej zachowaniach i wyborach lub ich braku. chcesz pomóc to ją umów z jakimś gościem na rozdziewiczenie, może któryś z twoich wielbicieli będzie chętny skoro jak twierdzisz nie sypiasz z każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta i tak jest w miarę subtelna, mam koleżankę, która gdzie się tylko da wciśnie niby przypadkiem, że jakiś facet to za nią latał, to o nią pierwszy zabiegał a potem poleciał do inne, bo ona odrzuciła jego zaloty. A ja się pytam - po ch'uj innym takie rzeczy gadać, nie wystarczy już satysfakcja dla samej siebie, że jest się taką zaje że każdy ku/tas traci rozum w jej towarzystwie? smiech.gif x ty jestes chora :D nie wzielas lekow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty ja Autorko obsmarowyjesz...szkoda, ze nie dodalas, ze jest bardzo ładna...wtedy obsmarowalabys ja jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbując odnieś się merytorycznie do twojego wątku:) myśle, ze wieje od niej desperacją a tego niezależnie od płci nikt nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładną by odtracali?na logike no raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale na logikę, ci twoi odtrąciliby Ciebie. Tak przynajmniej twierdzisz. Jak widać logika to świnia. Nie można jej ufać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika i pożądanie biegają po różnych ściezkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie jest autorka, niech nam jeszcze opowie o tłumach wielbicieli i 3 miesięcznych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka stąd wyszla bo widzi że brakuje mądrych i miłych ludzi, z marginesem uzerac się nie będzie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×