Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszłam do lekarza bez ubezpieczenia

Polecane posty

Gość gość

Zeszłej jesieni zapisałam się do urzędu pracy, żeby na miesiąc przed studiami mieć ubezpieczenie. Potem poszłam na studia i chodziłam do lekarza. Teraz skończyłam już parę dni temu 26 lat i pani w NFZ powiedziała mi, że od jesieni nie mam ubezpieczenia, bo mój ojciec nie zgłosił mnie do tego ubezpieczenia. W między czasie chodziłam m.in. do dentysty i miałam zabieg chirurgiczny. Co mi grozi i jak teraz zrobić ubezpieczenie? Czy muszę wyrównywać opłatę ubezpieczenia za ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze wystawia ci rachunek i bedziesz musiala zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo też tak myślę, ale to było jeszcze jesienią, to kiedy to przyjdzie? Jak dokładnie to sprawdzają? Jest jeszcze kwestia tego, że podobno, jak nie ma ubezpieczenia od trzech miesięcy, to trzeba potem płacić za zaległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak za zalegle tez bedziesz musiala zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ojciec jak najszybciej cie zglosi do tego ubezpieczenia,jesli do tej pory nie dostalas rachunku za leczenie to raczej juz nie dostaniesz.moj brat po miesiacu dostal jak bylo u niego pogotowie a ubezpieczony nie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec już nie może, bo skończyłam 26 lat. Teraz muszę sama wykupić, tylko chyba będę musiała płacić za te zaległe miesiące, a tyle kasy w tej chwili nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×