Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w youtuberze

Polecane posty

Gość gość
Napisz wprost kto to, to będzie nam łatwiej udzielić Ci pomocy w tej sprawie. A wybranie się do psychologa nie jest czymś wstydliwym, a bardziej Ci pomoże niż pisanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to da, że napiszę kto to? Zapewne ktoś prześle tej osobie link do forum, żeby mnie ośmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok. powiem wam o kogo chodzi. To Kuba J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadłaś :) ale jesteś blisko, bo kiedyś z Kubą miał współpracę :) lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko

Więc raczej nie  niekryty krytyk :D. też ma ponad milion i kiedyś był bardzo znany. Chociaż w miarę przystojny to był tylko w latach świetności. Teraz jak i już w 2k17 był juz z niego grubas z zakolami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie Cheeeer

2lata temu  przez znajomych poznałam jednego Youtubera. Może nie z  top100 ale też nie jakaś płotka bo jakies 130tys sub. teraz chyba ma. Trochę specyficzny koleś. Miał w sobie jakiś magnetyzm ale po bliższym poznaniu okazało się że to taki arogant i narcyz z niewyparzonym językiem. Początkowo nawet wzbudził moje zainteresowanie tym bardziej że nikogo nie miał,  ale po chwili zrozumiałam dla czego. Youtuberzy to jednak specyficzni ludzie dla specyficznych kobiet którym się wydaj że są niewiadomo kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Elektronik

Nie warto pchać do takiego gówna lepiej znaleźć sobie kogoś w realu,to kompletnie bezsensu i tak nigdy ci tej miłości 

nie odwzajemni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×