Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub a pózniej obiad

Polecane posty

Gość gość

Witam. Za dwa tygodnie wybieramy się na ślub siostry mojego partnera. Po ślubie jest organizowane małe przyjęcie tylko z obiadem w związku z tym, ze 3 miesiące temu zmarła ich mama. Mój partner będzie świadkiem. I tutaj moje pytanie. Ile powinnismy dać do koperty? Wcześniej planowane było wesele na dwa dni, i planowaliśmy dać około 1200 zł. Ale teraz nie mamy zielonego pojęcia ile powinniśmy wyłożyć. A wydaje mi sie, ze na takie przyjęcie wyłącznie z obiadem 1200 to jest zdecydowanie za dużo. Z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie prezent jest na "nowe wspólne życie młodych", nie powinien być zależny od tego jakie jest przyjęcie bo to nie jest "zwrot za talerzyk" czy bilet wstępu na wesele. Brat panny młodej zwykle daje trochę grubszą kopertę, raczej nie dałabym siostrze/bratu mniej niż 1000. Ale to oczywiście wasz wybór, zależny od waszych relacji i tego ile możecie dać, każda kwota będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni zgadzam się z wypowiedzią : "Generalnie prezent jest na "nowe wspólne życie młodych", nie powinien być zależny od tego jakie jest przyjęcie bo to nie jest "zwrot za talerzyk" czy bilet wstępu na wesele. Brat panny młodej zwykle daje trochę grubszą kopertę, raczej nie dałabym siostrze/bratu mniej niż 1000. Ale to oczywiście wasz wybór, zależny od waszych relacji i tego ile możecie dać, każda kwota będzie ok.". Możesz też poszukać jakiś opinii i wypowiedzi na www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×