Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wybaczyć? praktyczne porady

Polecane posty

Gość gość
U mnie wystapiły pózniej też (po tych masakrycznych myślach dot.małego dziecka) inne objawy,na przykład silne różnorakie lęki (np.paniczny strach przed przejsciem po pasach,na zielonym świetle na druga strone ulicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie chcę obnazac sie z tamtymi b.trudnymi przezyciami na publicznym forum. Mam to za sobą,jestem inna osobą,przestalam bać sie spojrzec na siebie ,kreatywna,silna osobowość,zainteresowania i hobby i ..singiel (mojego eks przerosło,że juz nie mógł dalej robic ze mnie osoby zaleznej i tzw.szarej myszki a to były skutki moich zachowań własnie z czasu domu rodzinnego-przykladnego niby ha ha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OK. Nie opisuj. Ile zajęła terapia? U mnie też były wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy lata,ale zapewne ta sama sytuacja i powody u kogos innego mogą trwać inaczej.Ponoc te 3.to dość krótka terapia w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujesz się inna? Ja mam trochę problemów samooceną, działaniem (bierność) i życiem swoim życiem. Marzę, żeby być inna, ale dotychczas terapie nie wiele rozwiązały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję siebie jaka byłam tłumiona a dziś jaka jestem naprawdę. Jestem świadomą i wartościową kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Cię czytam to widzę, że warto. Przemyślę terapię. Długo szukałaś dobrego terapeuty? P czym poznałaś, że jest dobry? Chodziłaś indywidualnie czy grupowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko.Czekalam cos koło trzech tygodni. Ze wskazania uczęszczałam tez przez rok na tzw.grupę,bałam sie panicznie i długo,kazda ta sama nerwica natręctw miała inny obraz i przebieg.Ryczałam tam nie raz,gdy wyskoczyło cos znienacka a ja to chowałam wczesniej w podswiadomość. Chodziłam na NFZ,prywatnie z ta samą klinicystką było mi gorzej,jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym? bo mi dowalał albo prowokował,bym zaczęła sama mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem,gdy bylam juz bardziej swiadoma siegnełam po publikacje,które wczesniej odkładalam,bo nie czułam tresci lub wrecz mnie wpieniały. A jeszcze potem miałam na tyle siły,by świadomie pomagać innym kobietom.. Od wtedy socjologia i psychologia to moje hobby:) mam duzo wiedzy choć dyplomy z innych dziedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Też tu dzis wrzuciłam Ci kamyczek do ogródka a Ty sie irytowałaś...A teraz juz spokojna rozmowa.Widzisz,mozna ? MOŻNA!Życzę Ci czasu dla siebie,on z czasem zaprocentuje nie tylko polubieniem/pokochaniem siebie siebie,ale i "pójdzie" na innych z Twojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia ! Wytrwałości ! Wiary w siebie bez uzalezniania się od innych ! Rozwoju ! Wszystkiego,co dobre dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o dają te terapie w tej kwestii. Może tylko trochę odwrócisz swoją uwagę ale i tak wyjdzie znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisałam dziś, że mnie ktoś wpienił? Trafiłaś akurat na moją irytację. Dzięki za rady. Pomyślę i coś zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cytowanym poscie jest dokladnie to samo-irytacja,nic o wpienieniu. sama sobie dopowiadasz cos czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.charaktery.eu Przejrzyj tu,moze coś ciekawego doczytasz .Magazyn psychologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za sugestie, poczytam :) a nuż coś znadję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×