Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Babom zawsze coś nie pasuje, nawet gdyby miały idealne życie

Polecane posty

Gość gość
Jestem kobieta a nawet sie zgadzam niby mezczyzni patrza na kobiety jak na roboty wielofunkcyjne sprzataczka kucharka do seksu, ale kobiety tez tak patrza na mezczyzn tzn jak na robota do zaspokajania zachcianek materialnych, luksusow, zeby nie mial za duzo uczuc bo to niemeskie itp. nawet jak cierpi to wali je to, wazne ich potrzeby i "rozwoj osobisty" "dreszczyk emocji" "realizacja" za pieniadze meza. Ogolnie ludzie to tepaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 wow empatia tak bardzo ja tu widze wiele bolu mezczyzn i mi ich po prostu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy gdyby partner mial raka/ depresje/inna chorobe to czy by dzisiejsza kobieta nie kopnelaby w d**e bo wazniejsza by byla realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla bab dziś "kariery" to niewolnictwo, głupie pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety są chore psychicznie od urodzenia, po prostu taki ich żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaczekzmydlem
Faceci...na poczatku graja idealnych , bo jej nie pasowalo ze jestem nudny...myslalam po zwiazkach z toksykami lo Boziu !!! skarb nudny mi sie trafil , ja juz potrafie docenic nude i sw spokoj, urozmaice sama bo jestem zaradna i mam mnostwo pomyslow, szalalam ze szczescia, i rzeczywiscie lagodny, spokojny...nie robi nic !!! k*****a ksiezniczka!!! doslownie nie robi nic, w lozku lezy jak kloda , jego obsluzyc tak...w druga strone 0 zero...w zyciu nastawiony tylko biernie, nie bylo problemem w zwiazkach ze byl nudny, to byl jego punkt widzenia. problemem bylo ze jest egoista , robi wszystko pod siebie, nic nie kupi, nie pomysli o drugim czlowieku ale sam chetnie wszystko bierze . I stracilam wiele miesiecy , jestem wsciekla i cxuje sie oszukana , a on pewnie bedzie kolejnej pieprzyl jaki jest nudny i nie ma szczescia do kobiet...to on nie jest szczesciem dla zadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nudny ale w łóżku petarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaczekz mydlem40
subiektywna ocena idealnego zycia...skad wiesz ze takie wlasnie jest??? szczegolnie oceniajac cudze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wiecej feminizmu tym kobiety bardziej sfrustrowane. Nasze babcie nie mialy feminizmu i nie mialy problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Jedno jest pewne ,że kobiety dla kobiet sa wredne i zawistne,dlatego nie mam koleżanek,a co do wymagań,to obie strony w zwiazku maja wobec siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpaczekzmydlem 2018.07.25 ale jak WY baby nic nie robicie i kłody to OKEJ??? to jest ta wasza równość krwa i równouprawnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazury kocury
gośćlaura dziś największy wróg baby to druga baba, 100% prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy chłopy co k***a robicie. G****o. Więc s********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy durne pipska
bo baby to durne pipy manipulowane przez TV i media, zero własnego rozumu, ZERO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba nie upiecze
większość kobiet to tępe bydło z nigdy nie kończącymi się zachciankami, a durni faceci myślą że je uszczęśliwią, buahahahaha, debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od zawsze wiadome ze baby to kompletne ścierwo i lepiej się z nimi nie wiązać,bo najpierw grają takie słodkie itp a potem wychodzą z nich prawdziwe szmaty.I nie gadajcie mi że żadna mnie nie chce.Ja nie biorę się za was bo widzę jak sie zachowujecie :) Jak bydło wypuszczone z zagrody,nic tylko was wystrzelać.Nie pozdrawiam i życzę gwałtu i ciaży której rodzina wam zabroni usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyczna baba to debil przecież, nawet te z magistrami, kilka śrubek im wypadło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdalaj na gejowo jebany pedale. Czy może wsadzić ci kutasa w dupe. A może chcesz do ryja. Gejowskie ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ powyżej ekstremanly przypadek zdrowo je/bniętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jepnięte i to mocno
bo baby to istoty chore psychicznie, nawet gdyby miały idealne życie to by się nim szybko znudziły bo by było ZA idealnie i chciały coś zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego chcemy ruhac baby w srake Za karę żeby im za dobrze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba jak ma za dobrze to dostaje pîerdolca, baba nigdy nie powinna mieć za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa zjèbała raj
Ewie nawet w raju było źle i ta krwa wszystko zje/bała, baby to ZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×