Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

znajomi ,sąsiedzi i rodzina dokucza mamie ,że nie ma jeszcze zięcia ani wnuków..

Polecane posty

Gość gość

Jestem jedynaczką Moja mama dobiega już 60lat i nie ma dnia ,żeby jakas sąsiadka czy ktos inny nie zaczepial jej i nie wspólczul ,że nie wzielam slubu ani nie mam dzieci. Nie bede sie tu rozpisywac nad powodami mych wyborów ,ale nie chce dzieci i slubu na razie tez nie chce . Mam juz 30 LAT i wiem ,że jestem stara ,ale nie bede zyc pod presja otoczenia.Wole być sobą i robic tak jak czuje i to co mi pasuje. Matka cierpi i mówi ,że wstydzi się przed ludzmi ,zaczela nawet odsuwac sie od znajomych i cale dnie siedzi w domu i nie wychodzi do ludzi.Wiem ,ze to z mego powodu,bo dala mi tak do zrozumienia. Powiedzcie mi czy ja naprawde musze wziac slub i zrobic sobie dziecko ,żeby nie miec tego cholernego poczucia winy ,że rodzina cierpi i wstydzi sie za moje wybory? Ja tez ciagle jestem atakowana przy wspolnych rodzinnych imprezach i szykanowana z powodu braku slubu i normalnej rodziny .Tez juz nie wiem co odowiadac na ciagle pytania wyjków ,ciotek i kuzynów:"a kiedy ty w koncu wezmiesz ślub i bedziesz żyć jak czlowiek "? Moja matka natomiast ciągle znosi pytania:"marysiu a kiedy ty w koncu bedziesz miec wnuka i zostaniesz babcią?przeciez czas nie zwalnia i musisz cos robic z ta twoją marzenką i przemówic jej do rozumu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×