Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół policystycznych jamników pomocy

Polecane posty

Gość gość

Dziś dowiedziałam się że choruję na Zespół policystycznych jajników. Czy mogę zapomnieć o macieżyństwie chodz tak bardzo pragnę być mamą? :( gdy to usłyszałam załamałam się kompletnie ;( czy schudnę gdy rozpoczne leczenie? Bo wiem że od tej choroby przytyłam :( może któraś z Pań boryka się z tą dolegliwością i mi podpowie coś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł mnie rozbawił tak schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko, zamiast myśleć o dzieciach to ty się lepiej do nauki weź bo nawet po polsku nie potrafisz pisać. "Chodź"? "Macieżyństwie"? Dzieciakowi tylko wstyd przyniesiesz, że ma taką głupią matkę. Cóż, patologia się najchętniej rozmnaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze mam 25 lat i studiuję prawo więc nie jestem ani głupia ani za młoda na dzieci. A twierdząc po wypowiedzi którą napisałaś to z ciebie niezła debilka i patologia :( przykre że na świecie są jeszcze tak głupi i bez kultury ludzie ;( a błędy z winy słownika w tel których nawet nie przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A osoba inteligentne przepraszam za błąd ;) Zespół policystycznych jajników*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo w szkole podstawowej zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My inteligentni wybaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My inteligentni wybaczamy. A ta Pani bez kultury wychowywana w szafie niech idzie do Cyganów gryźć gruz :D a Ty się nie przejmuj bo wszystko będzie ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że to forum schodzi na psy. Ktoś zadaje konkretne pytanie więc nie udzielajcie głupich odpowiedzi jeśli nie są na temat. Tak jak np Pani wyzywająca założycielkę tematu od debilek, masakra gdzie Pani kultira chyba to Ona powinna się cofnąć do podstawówki :( A u Pani wszystko wróci do normy i zostanie Pani mamą na pewno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiaaaaa
Tez u mnie to zdiagnozowano. Polecam Glucophage i inofem. Po roku leczenia będę mama, mam 33 lata. Nie martw się. Buziaki. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam inofem przez dwa miesiące ginekolog mi go zalecił ponieważ nie miałam okresu ale niestety przez czas picia okresu nadal nie było i nie ma :( tak już z pól roku ;( powiedział że będzie leczenie hormonalne więc pewnie tabletki anty ale strasznie się boję że jeszcze bardziej przytyję ;( a przez zespół policystycznych jajników waze stanowczo za dużo więcej na pewno nie potrzebuje ;( dziękuję Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miał styczności z tą chorobą? Niczego się nie dowiem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół policystycznych jajników nie oznacza, że nie zostaniesz mamą w żadnym wypadku. Musisz jednak powiedzieć więcej na swój temat. Jaki badania robiłaś, na podstawie czego jest postawiona diagnoza. Staracie się już o dzidziusia? No tabletki antykoncepcyjne to nie są wskazane jeśli chcecie mieć już dziecko. Powiedz więcej, to postaram Ci się pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj wulgarnych bab. Ja mam dwoje dzieci przy czym w 3 ciaze zaszlam regularnie biorac tabletki antykoncepcyjne.Mam PCOS i niedoczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pcos i jedno dzecko. Staram się o drugie juz ponad 1,5 roku. Leczę się więc mam nadzieję że w końcu zajde:) Dbaj i dietę i nie zwalaj nadwagi na pcos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×