Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podwyższone FT4 w ciązy.

Polecane posty

Gość gość

Od 2 lat leczę się na niedoczynnosć tarczycy . Lekarka po roku stwierdziła ,że to autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Mój hormon sam w sobie zanika ,i obecnie jest duzo mniejszy w stosunku do proporcji ciała.Przyjmuje euthyrox 75. Poinformowałam lekarkę,że jestem w ciązy (obecnie 8 tc) zwiekszyła mi dawke euthyroxu: 5x 75 i na weekendy 112,5. Po tej mocniejszej dawce czuję sie mniej zmeczona . Wczoraj robiłam wyniki : TSH 0,479 wart.ref.: 0.27 - 4.20 uIU/ml Kob.ciężarne: I trym 0.33-4.59 uIU/ml ft4 23,84 wart. ref.: 12.0 - 22.0 pmol/l Kob.ciężarne: I trym 12.1 - 19.6 pmol/l WAPN CALKOWITY W SUROWICY 10,01 wart.ref.: 8.6 - 10.2 mg/dl Troche martwi mnie to wysokie ft4. Wizyte mam dopiero w czwartek u endokrynologa. Nie wiem czy na weekend zwiekszac dawke leku czy zostac przy tym 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... konsulatcja z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×