Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Face_t

Coś wysokokalorycznego żeby się nie męczyć jedzeniem

Polecane posty

Gość Face_t

Cześć znacie jakieś przepisy na wysokokaloryczne ale zdrowe zarcie? Bo wiadomo od rana zawsze kazdy mi mówi chodz coś zjedz a ja zaraz zaraz i zaraz az nadchodzi np 19 i w obawie że schudne sięgam po coś do jedzenia i teraz jest problem, zawsze licze kalorie staram sie kupować produkty które maja ich jak najwięcej + do tego jakaś sałatka warzywna z majonezem lub owoce + napoje tylko i wyłącznie słodzone cukrem ale zawsze wychodzi mi że jem zbyt mało a żeby utrzymać wagę 75 kg trzeba zjeść niewyobrażalne ilości jedzenia ok 2500-3000 kalorii. Podajcie mi jakieś przepisy żeby była mała ilość i jak najwięcej kalorii bo już nie wiem co robić a z 85kg (ćwiczyłem) zjechałem do 75 załamka. Fajnie by było być grubszym żeby można było sobie pozwolić nic nie jeść cały dzień albo np 2 bez obawy że sie straci na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face_t
Moje wymiary biceps ok 40 klatka 110 biodra 90 łydki ok 40. Od dziecka jestem strasznym niejadkiem. Lub polećcie mi coś na poprawę apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Face_t
Bo wszystko bym oddał żeby być tak jak co niektórzy np u mnie w pracy wiecznie głodnym a ja po prostu nie cierpie jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×