Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mandzia987654321

Czy jestem w ciąży ?

Polecane posty

Witam. Ostatnią @ miałam 03,05,17 a w 21 dc odbyłam stosunek z partnerem. Mam nieregularne cykle pomiędzy 24 a 32 dni . Zatem dni płodne podobno wypadają między 4 a 21 dc. Korzystam z pewnej aplikacji, która pomaga ustalić przewidywaną datę rozpoczęcia kolejnej @ i zwykle mi sie to zgadzało a ewentualne przesunięcia wynosiły max 2 dni . Według tej aplikacji @ powinnam dostać 5 dni temu ( 29,05,17) . Pierwszy test wykonałam w środę ( 31,05,17) i po tych minutach oczekiwania wyszedł negatywny. ALe gdy na niego spojrzałam wieczorem ujrzałam bardzo jasniutką kreseczkę . Jednak po czasie, wiec wczoraj ( 02,06,17) wykonałam drugi test jednak nie z porannego moczu i wyszedł całkowicie negatywny. Jutro planuje wykonac 3 test , gdyż jutro beda 2 tygodnie po stosunku. Jest możliwe że testy nie wykrywają ciąży a w niej jestem ? Szczerze powiedziawszy nigdy mi się nie zdarzył zastój miesiączki ani takie opóżnienie. Proszę o szybkie odpowiedzi. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie zdarzyć, ze okres ze stresu sie tak spóźnia lub np zmiana miejsca. Podróż. Nic nie jest doskonale i test moE sie mylic, zrób ten 3. Pierwszego wynik jest nieważny, bo jesli kreska pojawi sie po 30 min to wynik niewiarygodny. Druga krecha pojawia sie od razu, czy bledsza czy gruba - wychodZi zaraz po kontrolnej. Moze lepiej umów sie do lekarza? I żeby nie płacić, niech ci wypisze skierowanie na neta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Autorko topiku czy powtarzałaś test? jaki wynik? Jestem w podobnej sytuacji test wykonałam w 12 dniu od stosunku wynik negatywny jednak przez chwilę chyba cos zaobserwowałam delikatna 2 kreske (a raczej cień cienia) po chwili jednak zniknęła.czy możliwe ze test jest wykonan zbyt wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×