Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znowu zamach w Londynie

Polecane posty

Gość gość
No przecież napisałam wcześniej debilu, że jak są bogacze to i całe mnóstwo służby też musi być. Od tego (w większości) są Polacy i inni obcokrajowcy. Nie we wszystkich przypadkach oczywiście, są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK to bankrut
UK ma w hooj długów i ZERO szansy na spłacenie tego, a Londyńskie centrum finansowe to jedynie gigantyczna piramida Ponziego która może runąć w ciągu kilku dni i tak wkrótce się stanie. Tylko debile podniecają się wklepywaniem cyferek w klawiature za £400,000 na rok, bo przy krachu zostaje nieudacznik nie potrafiący własnych butów zawiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Z tym 400k na rok to z głodu nie umrze, więc nawet po krachu sobie poradzi, znajdzie pracę gdzie indziej. Tylko cep z kompleksami, pracą za minimalną i wyłączona opcją myślenia mógł taki hejt skomponować. Jak będzie krach taki zwykły Kowalski dostanie najbardziej po dupsku, nie ktoś kto pracuje w finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie co jutro, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w syfiastym i drogim Londynie. Im was tam wiecej tym mniej tutaj czyli wspaniale. Cudowne jest tez to ze polaczki masowo zaczely wyjezdzac z UK dzieki brexitowi jeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Londyn jest jednym z najdrozszych miast na Swiecie :O A to glownie za sprawa cen nieruchomosci, komunikacji i oplat za studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyśnkie centrum bizensowe już stopniowo przenosi się do Polski do budowanych w Warszawie wysokościowców. Nasz kraj pozostaje w strukturach UE, ceny najmu są kilkukrotnie niższe i gospodarka dynamicznie się rozwija. Kapitał lubi szukać okazji pod inwestycje jak również stabilizacji dla ulokowanych środków, a w UK przyszłość dla niego niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie UK i G i zawsze bede!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G to Grzegorz moj chlopak, jestem pedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i funt już 10 groszy w dół, hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funt juz niedugo bedxie wart jak papier toaletowy. Zlotowka bedzie potega. Jedna zlotowka za 2 funty juz za 5 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minią jeszcze dziesięciolecia zanim PL dogoni UK. I to pod warunkiem, że UK będzie stało w miejscu i nie będzie się rozwijać. Możecie na razie zapomnieć o doścignięciu zachodu. Jesteście tylko podrzędną montownią z obrzeży Europy znaną z taniej siły roboczej. Ot taki polski Zanzibar z białymi murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pedalem tylko kobieta cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobiete to masz w simsach ukowski cwelu:D to kiedy z Grzeskiem sie roochacie w doopala we flacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ze swoim starym sie roochasz cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK zawsze będzie się rozwijać i Polska (3ci świat) nigdy nie dogoni UK. To oczywiste więc już się tak nie podniecajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak sie rozwijaja ze nawet tynku na dom zapomnieli i jednego kurka. Trzeci swiat. Tfu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Splunales pod wiatr cwelu i polecialo na twoj wstretny ryj. Kocham Cie UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w usa i szczam na uk i na was tępe polaczki:D jedno dno jestescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczaj pod wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda! wielu zwycięzców emigracji wmawia rodzinie, że za 1000-1200 funtów mają bajeczne życie w Londynie smiech.gif.........Łaaaaaahahahaahahahhah. Ty głąbie.Za 1200Ł w UK to nędza i bieda gorsza niż w naszym Wojtyłolandzie:) Bajeczne życie. Pewnie swym kolegom w dresach w Wolsce takie bajki pierdzielisz. Za takie "kokosy" to w UK możesz wynajmować pokoik na osranej norze daleko za miastem z 7 innymi robolami. NIe pirdol głupot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawackie bubki tu PISzą:) Zachód upada, Francja, UK upada błaaaaaahaha Niemcy upadają? A Wolska to potęga! No ba! Wszyscy chcą mieszkać w Wolsce. Tak na prawde tępe matoły Francja Niemcy i UK to pomimo incydentów z imigrantami to POTĘGI gospodarcze!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to taka potega gospodarcza ze nawet domy maja nieotynkowane i grzyb w ch!uj :D teraz PL bedzie bogata i odbijemy sobie to co angole i szwaby nakradły u nas przez stulecia. Dotacje płyna az miło i tak ma byc plus zero przyjmowania ciapatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecne czasy nie są zbyt bezpieczne. Dlatego ja w ramach lepszego przygotowania się do życia w obecnym świecie zgłosiłem się do www.tacticalriskgroup.com i odbyłem kurs medycyny pola walki. Teraz wiem jak pomagać ludziom rannym w wyniku postrzałów czy wybuchów. Oferują wiele kursów o tematyce wojskowej, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×