Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauroczyłam się.

Polecane posty

Gość gość

Pięć lat temu zostałam dosłownie z niczym. Bez pieniędzy, bez dachu nad głową, samotna... Miałam wtedy 18 lat. Poszukiwałam wtedy pracy i tylko w jednym miejscu wyciągnięto do mnie rękę. Pracowałam na stanowisku recepcjonistki. Umawiałam pacjentów i udzielałam informacji. Dałam radę skończyć liceum, poszłam na studia, skończyłam licencjat i objęłam nowe stanowisko w tej samej pracy. Obecnie jestem w trakcie magisterki. Jednak mam pewien problem. Zauroczyłam się w moim szefie. Trwa to od kilku miesięcy dopiero. Nie wiem dlaczego tak się stało. Gdy poznałam go te pięć lat temu w życiu bym o nim w ten sposób nie pomyślała. Elegancki, zadbany, ale starszy pan. Jak mam sobie radzić z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy jest wolny, czy jest Tobą zainteresowany i jak duża jest różnica wieku. Jeśli do 10 , ewentualnie w przypadku silnego zauroczenia do 15 lat i on jest tez zainteresowany i wolny to próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dużo większa różnica. Dlatego tym bardziej tego nie rozumiem. Jego syn jest ode mnie dużo starszy, a co dopiero on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×