Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosczrozpaczona

Pieczenie pochwy, jedynie przy stosunku

Polecane posty

Gość gosczrozpaczona

Witam, od jakiegoś czasu zmagam się z ciągłym pieczeniem pochwy. Pojawia się wraz z próbą wejścia partnera. Mimo bardzo dobrego nawilżenia czuję wtedy jakby tam było sucho tak naprawdę i bardzo piecze. Czasem ból jest mniejszy i udaje nam się cokolwiek podziałać ;p jednak teraz tylko się nasila. Wcześniej stwierdzono u mnie grzybicę na którą leczyłam się pół roku, chociaż tak właściwie nie wiem czy ją miałam bo jak się później okazało lekarz nie był chyba dosyć dobry (grzybicę stwierdził u mojej siostry, na drugiej jej wizycie powiedział że tego jest jeszcze więcej, a kiedy tego samego dnia poszła do innego ginekologa powiedział że wcale tej grzybicy nie ma, przepisał tylko jakaś maść na pieczenie i przeszło po 2 dniach) więc jeśli u mnie był to również błąd to bardzo wiele zepsuł i z zewnątrz i wewnątrz. Wiele maści już stosowałam, wydawałoby się że to już koniec ale niestety. Może któraś z was miała podobny problem i wie jak zniwelować to cholerne pieczenie przy stosunku. Z góry dziękuję bardzo za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet mam tylko jeden pomysł - zmień ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie stosowałam wiele maści i różnych domowych sposobów , aż w końcu ginekolog zapisał mi żebym spróbowała Mucovagin globulki , są to globulki dopochwowe jeśli by Ci to przeszkadzało to również jest Mucovagin żel. Mi ta terapisa dopochowowa pomogła , ale i tak najlepiej jest się udać do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczrozpaczona
Mucovagin stosowałam również + kilka innych z tym, pomogło ale na niedługi czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze i po ostatnie idź do ginekologa. Mnie nigdy nie przytrafiło się nic takiego, ale zawsze po jakimś podejrzanym zdarzeniu stosowałam globulki dopochwowe Lactovaginal. Tak profilaktycznie, bo one nie leczą. To czysty kwas mlekowy przywracający normalne PH pochwy. Możesz mieć uczulenie na płyny do higieny intymnej i możesz sobie nadmiernie wypłukiwać naturalne kwasy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×