Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamłoda

Odchudzanie przed ślubem pomocy !

Polecane posty

Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement Slimunox. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimunox schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to suplement diety który jako jeden z niewielu jest skuteczny.Brałam go przeszło dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz jem to co lubię a mimo tego kilogramy nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20kg to dużo, możesz kombinować nad dietami typu warzywa-owoce lub na dukanie - na tych schdniesz najwięcej, ale jeżeli nie utrzymasz III fazy w obu przypadkach to dopadnie Cię okropny efekt jojo, ja bym Ci radziła zrobić mniejsze założenie wagowe i skupić się na centymetrze. Bo to jest istotniejsze niż sama waga, ćwiczenia, odstawienie słodyczy na pierwszym miejscu, potem chleba, masła, tłuszczy roślinych, potem makaronów i wszelakiego smażenia na patelni.. no i iqacai na przyśpieszenie metabolizmu bym poradziła, no ale to już każdego indywidaulne preferencje, ja po kuracji 3 miesięcznej miałam zdrową 10szę zrzuconą z balastu... no i obwody mniejszone poważnie :) Ćiwczenia i praca nad sobą to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję o zakupu Foreverslim podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z osiągniętego wyniku. Wreszcie udało mi sie przy zastosowaniu tego środka pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kmicik
Wszystko się da jeżeli odpowiednie zaimplementujesz zdrowe nawyki. Nie słuchaj się, że ktoś ci powie "nie da się, idź na liposukcje" czy jak ktoś tam napisał "utnij sobie nogi", szkoda czasu na takich ludzi. Najważniejsze to skupić się na tym, żeby tę wagę zrzucić zdrowo i stopniowo, nawet jeżeli miałoby ci zostać te kilka kg więcej niż chcesz. http://odchudzanie-suplementy.pl >Blog Odchudzanie-Suplementy > Sprawdzone sposoby na odchudzanie - wejdź na tego bloga i najlepiej sama zobacz sobie, co piszą o zdrowym odchudzaniu. Bo schudnąć i stracić zdrowie - to też nie wyczyn. Pozdrawiam, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmm
Witaj:) ja właśnie jestem na diecie i chudnę w oczach :) mój jadłospis wygląda następująco.. na śniadanie czarny chlebek z czymkolwiek masz ochotę, mogą to byc nawet 4 kromki przez cały dzień spokojnie to spalisz:) około godz 11 porządna miska zupy kapuścianej( kapusta papryka pomidory bez dodatku przypraw gotowane około 15 minut) około 13 jakieś danie wegetariańskie kasza kotlet z soczewicy kotlet ze szpinaku kolacja to na co masz ochotę ale w ilości 1/2 tego co zjadłabyś normalnie.. do picia woda z cytrynka trochę ruchu i na pewno zgubisz mnostwo kilogramów:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz się odchudzać to pomyśl o tym dużo wcześniej żebyś powoli gubiła kg i nie spotkała się z efektem jojo. Mam ślub we wrześniu i od stycznia zamawiam sobie pudełka lightdiet. Jak mam czas to ćwiczę dla lepszego efektu. Myślę, że przez ten czas schudnę do rozmiaru L. Jak już będzie cieplej to zacznę się rozglądać za suknią żebym wiedziała jak wyglądam i czy się nadal odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na szybko to dieta, tabletki odchudzające i siłownia. A najlepiej to zrobić sobie głodówkę ;) dietę polecam z dietmap.pl tabletki możecie porównać na http://chudnij-szybko.pl a siłownię to już kto gdzie ma najbliżej. Polecam Calypso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla5
Spokojnie schudniesz ja w tamtym Roku bralam slub I w jakies 3-4 miesiace scudlam 9 kg. No po wczesniejszej zimie przytylam.. Nie promuje ale ja wykupilam diete oxy ale bardziej sie nia inspirowalam niz jadlam dokladnie wedlug rozpiski. W ten diecie jest bardzo duzo twarogu, kefir, jogurtu, maslanki warzyw otrab siemienia lnianego I warzyw I Ryb drobiu I szejk z zurawiny ale ja robilam z malin bo maja bardzo podobne makroskladniki. Mi to bardzo odpowiadalo bo bardzo te produkry lubie. A n.a. wiosne staralam sie duzo chodzic wieczorami sluchajac audiobookow co jako przyszla panne mloda bardzo mnie relaksowalo. A w dwa tygodnie przed slubem w wirze przygotowan 3-4 kg spadly same..wtedy diete najlatwiej mi sie syosowalo bo jedzenie to2byla ostatnia rzecz o jakiej2myslalam. Takze masz duuuzo czasu I dasz rade uwierz w To!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20kg w rok, oczywiście, że możliwe, tylko nie ma wtedy dni przerwy od diety, musisz poważnie nad sobą pracować i cieszyć się z każdego małego efektu który pojawia się w lustrze - u mnie na przykład po miesiącu zaczął być widoczny mięsień ramienia a motyle miałam wielkie, to prawie sie rozpłakałam z radości jak go zobaczyłam, to samo było jak zaczął przebijać na łydce, wiadomo że pod tłuszczem, ale wcześniej nic się tam nie ruszało :O Klnę, krzyczę, wyżywam się, rozładowuje złe emocje ale to daje mi mega dużo siły, nie raz było tak, że podczas 40-50 podniesienia hantla płakałam, drżał mi mięsień, bolało jak cholera, brakowało już oddechu ale plan na dziś musiał być zrealizowany. Potem dołączyłam Slimunox, po 3 miesiącach, bo stanęłam w miejscu, ani drgnęła waga bezczelna! No ale po kilku dniach już zaczęła spadać znowu, organizm potrzebował wsparcia i je dostał na kolejne 3 miesiące. Nie było wcale z górki wtedy, moze odrobinę lżej, ale trzeba był nadal być fighterką. I po tych 5 miesiącach miałam na liczniku 18kg mniej - cel 25. Nadal walczę! Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu to jedna z najlepszych rzeczy jaką mogłam zrobić w walce z nadwagą. W końcu ją pokonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×