Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poduszka ciążowa

Polecane posty

Gość gość

Jaki typ polecacie? C? U? J? Na którym najlepiej się śpi i czy bawełniany czy bambusowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba kupię wcześniej ta Kurę do karmienia i z nią będę spała a potem wykorzystam jeszcze do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam rogala, to chyba C. Polecam, przydaje sie nawet teraz przy dziecku. Bierz z wypelnieniem z mikroperly, jest bardzo wygodna. Styropian stanowczo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, a powiedzcie czy nie jest kłopotliwe przekładanie jej jeśli chcę zmienić z jednego boku na drugi? Bo dlatego właśnie rozwazalam też te U...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bylo kłopotliwe, ale mysle ze poduszka tu niewiele zmieni i będzie ci ciezko zmienić bok tak czy siak :) ja od 8 miesiąca budzilam sie przy każdej zmianie boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam C i połowę ciazy z nia spalam, bylo duzo wygodniej. Przewracac sie bylo ciezko bo jeszcze sie trzeba bylo odwinac ale bez poduszki tez nie bylo latwo:). Pozniej przydaje sie przy karmieniu, owijalam sie dwa razy i bylo wygodnie i rece nie bolaly od trzymania dziecka. Przez pierwsze tygodnie owilalam nia dziecko zeby nie spadlo z lozka podczas drzemki. Poduszka bardzo mi sie przydala. Nie polecam wypelnienia styropianowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzwalniaSnow
Polecamy poduszki: https://szwalniasnow.pl/produkt/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-spania-c/ oraz https://szwalniasnow.pl/produkt/poduszka-do-spania-dla-kobiet-w-ciazy-7/ Poduszka jest tak zbudowana, że zapewnia podparcie pod głowę, i plecy a jej najdłuższy bok pozwala na ułożenie pomiędzy nogami. Kształ trzeba dostosować do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad tymi poduszkami nie ma się co zastanawiać, o wiele wygodnie się śpi a można też się fajnie do siedzenia czy po prostu leżenia podeprzeć. Ja zamawiałam na https://materacyk.pl/produkt/poduszka-fikuszka/ i jest bardzo dobrej jakości :) już w 2 ciązy z niej korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Ja korzystam ze swoją nawet po ciąży,. wygodna jest i super dopasowana, a kupowałam z supermami swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlkka

SuperMami także polecam. Bardzo wygodna, ma świetne wypełnienie, ani nie jest zbyt twarda, ani zbyt miękka. Mi się śpi dzięki niej idealnie, wysypiam się w końcu a i w dzień plecy tak nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Też miałam od nich poduszkę. Dostałam od koleżanek w prezencie i jestem im za nią ogromnie wdzięczna. Fajnie odciąża plecy o brzuszek, wygodna i dobrze dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

A ja właśnie myślę co by tu kupić siostrze na Babyshower i faktycznie poduszka z Supermami to rewelacyjny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klunia

Mi się nie sprawdziły - ani do spania (miałam supermami U) ani do karmienia - lepsza okazała się zwykła niewielka poduszka pod brzuch przy leżeniu na boku oraz zwykła trochę twardsza do karmienia (nakryta pieluchą z tetry albo takim mini prześcieradłem z gumką). Jeśli macie możliwość to zanim kupicie pożyczcie od kogoś na jedną dwie noce i zobaczcie czy w ogóle Wam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonika88

Wydaje mi się że rogal będzie taki idealny, zarówno będzie się dobrze spało, jak i potem będzie przydatna podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia86_Legionowo

A gdzie najlepiej kupić taka poduszkę? Zamawiacie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgbvcbfghdf

Ja zamawiałam przez internet, ale możesz też pochodzić po sklepach i pooglądać, poprzytulać się do takiej poduchy. Są różne kształty, ja miałam takie długie C. Potem używałam jej też do karmienia, aczkolwiek koleżanki mówią, że typowe poduchy do karmienia lepiej się u nich sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

Sprawdź sobie z SuperMami, mają spory wybór różnych poduch, jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×