Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esbedof

Prezent na 18 dla dziewczyny

Polecane posty

Gość esbedof

Witam, moja dziewczyna niedługo obchodzi 18 urodziny i nie mam bladego pojęcia co jej kupić i co dziewczyny ogólnie uznają za udany prezent odpowiedni do tej okazji. Czy biżuteria się nada? Macie jakieś pomysły? Odpuśćcie sobie wibratory itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biżuteria, bielizna ;) dobrym pomyslem też są bony na zakupy, jeśli nie jestes pewien co by się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelik
Swojej dziewczynie kupiłem w sferisie PocketBook, uwielbia czytać książki :) Może poszukaj właśnie czegoś czym się interesuje. Ja zawsze stawiam na praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktyczne są może i praktyczne, ale często również i nieco nudne, nie każdy będzie się cieszyć z takiego podarunku. Jak nie masz pomysłu to może zerknij na stronę Prezent Marzeń, tam powinny znaleźć się ciekawe propozycje na obdarowanie kogoś bliskiego lub znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam na 18 aparat foto i uważam, że to był najlepszy prezent, jaki dostałam. To droga sprawa, ale mój Panasonic chyba nie przekraczał 500 zł a jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem biżuteria jak najbardziej będzie fajnym prezentem na 18 urodziny :) A zamówione już? Bo jak nie, to zerknij jeszcze na taką stronkę: https://www.e-zegarki.pl/, ja tam sporo zamawiam, mają fajne rzeczy i spoko ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namina
Ostatnio organizowałyśmy prezent na 18te urodziny dla przyjaciółki, zrobiłyśmy zrzutę z dziewczynami na ramkę cyfrową fajnie cenowo wyszła w sferisie, wgrałyśmy na nią nasze wspólne zdjęcia solenizantka była wzruszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrrrrr
Hmm zależy też od tego jaki masz budżet :P Ja na 23. urodziny mojej dziewczyny i równocześnie 3 rocznice naszego związku kupiłem nam bilety na wakacje. Akurat u mnie środki były ograniczone, ale udało mi się wziąć małą pożyczkę w feniko. Zanim wyjedziemy to już będzie spłacone, a niedługo czeka nas Grecja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooll
Wszystko zależy jaki masz budżet :) swojej dziewczynie na 18ste urodziny kupiłem biżuterię, na kolejne urodziny właśnie zamówiłem prostownicę w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jej kupić Pas telemetryczny Kruger&Matz KM0076 używamy już jakiś czas , dostałem go od żony i spisuje się dobrze . Z tego co wiem kupiła go na stronie alletaniej.pl i doszedł szybko usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w modzie na 18 dla dziewczyn sq sztuczne WACKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
Uważam że praktyczne prezenty są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryska_266
kup cos wspolnego, co ona bedzie miala, ale razem bedziecie przy tym spędzali czas. moze konsole? teraz widzialam, ze sa jakies promocje w media expert, ze fifa gratis itp. moj chlopak kiedys sprawil mi taki prezent i to byl najlepszy prezent everrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumka89
kup jej moze jakies elektroniczne cacko z media expert na przyklad? jakis glosniczek przenosny, cos takiego? zalezy co lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dawają wibratory na 18 albo inne peniolki sztuczne i nikt sie nie obraźa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomilek
Swojej dziewczynie na urodziny kupiłem lokówkę BABYLISS prezent trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak naprawdę zależy tutaj od tego ile macie kasy. Inny prezent daje się jak jest 50 zł budzet do przeznaczenia. Inny prezent się daje jak ma się 200 zł do wydania.

Polecam na pewno odpuścić sobie te wszystkie głupie dodatki czy zboczone figurki. Znacznie lepiej jest sprezentować coś co da osobie obdarowanej jakieś ciekawe wspomnienia.Polecam zastanowic sie nad przyklad nad lotem w tunelu aerodynamicznym. 

https://www.tygodnikoko.pl/wiadomosci/s/9070,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie-wspanialy-pomysl-na-prezent

Taki lot imituje skok ze spadochronem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna rzecz i taka nietypowa trochę - pufa sensoryczna albo worek sensoryczny - fajne do relaksu, albo np do yogi. Fajne rzeczy mają na www.lyke.dk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×