Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pegunia

Jakie okna dachowe?

Polecane posty

Gość dabiki

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moraska

Świetną ofertę proponuje firma e-oknadachowe.pl/. Mają dobre ceny i zawsze służą fachowym doradztwem. To fachowcy w temacie okien dachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiekk41

Najlepiej byłoby podjechać na miejsce i mieć możliwość porównać oba modele. Wtedy będziemy mogli dokonać rozsądnego wyboru. Swego czasu jak szukałem takich okien dla siebie, podjechałem do hurtowni Ambit i poprosiłem o dwa modele, którymi byłem wstępnie zainteresowany. Dokładnie obejrzałem i byłem zdecydowany. Cenowo wyszło bardzo konkurencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milord

Dobrej jakości okna dachowe kupicie w hurtowni www.dachlux.pl/ w Warszawie. My mamy okna Roto i bardzo je sobie chwalimy, dobre, szczelne, ładnie wyglądają. Hurtownia w ofercie ma też dachówki czy rynny, także całościowo podchodzi do kwestii dachu. Bardzo jestem zadowolony, że na nich udało mi sie trafić, bo wybór mają super i ceny na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

OknoPlusa mam okna. PCV wysoko notowane w rankingach. Jak masz coś niestandardowego to skonsultuj z Gosią z Okno Prima, bo bezpośrednio współpracują z tym producentem. Dobra znajomość stolarki i nowoczesnych rozwiązań według moich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 27.08.2019 o 10:27, Gość adam napisał:

OknoPlusa mam okna. PCV wysoko notowane w rankingach. Jak masz coś niestandardowego to skonsultuj z Gosią z Okno Prima, bo bezpośrednio współpracują z tym producentem. Dobra znajomość stolarki i nowoczesnych rozwiązań według moich doświadczeń.

Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA też korzystam z okien Fakro, a dokładniej z modelu superTrio - ten model zapewnia świetną izolację zarówno w chłodne, zimowe dni, jak i gdy jest upał i nie chcemy żeby wnętrze się nagrzewało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku okien dachowych mogę polecić Fakro, tak jak kolega wyżej. Wybraliśmy je z żoną za namową sąsiadów i jesteśmy zadowoleni. Cena adekwatna do jakości, szczelne i ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakro, ewentualnie Kapica. Na stronie jest katalog firmy Kapica https://www.kapica.pl/ -  uważam, że mają dobra  ofertę. 

Dużo zależy ile chcesz wydać pieniędzy na okna

Każdy z tych producentów ma w swojej ofercie również okna premium

Oczywiście standardem już są okna 3-szybowe z kołnierzami docieplającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdziły się dwa rodzaje okien, w jednym domu mam fakro a u moich rodziców jest Velux. Wszystkie okna kupiłam na stronie portalokienny.pl lub renowa24.pl Doradzono mi, które najlepiej by pasowały do naszych projektów i dzięki temu nie narzekamy na nie. Jestem zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×