Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy__ktoś__

Nie znamy się, a tęsknie za nią :)

Polecane posty

Gość gość
Nie zgodzę się, co to to nie!!! Są też wpisy od tajemniczej ;) Może jeszcze od kogoś, tego nie wiem. Podobno gzi się z jakąś dziunią, może jest ich więcej. :o Iiiiii...już mi się humor popsuł....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja wiem XD ale nie wiem za dużo XD ale to akurat wiem, to on tu pisuje od dawna z jakąś kafeterianką na gościu, tzn ona leci jako "gość", ale on wie, że to ona XD niekiedy wali mu fochy i potem mają ciche dni. A że to już trwa jakiś czas, to się Tajemniczy wciągnął i cierpi teraz biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A, czy to ty jesteś tą kafeterianką z gościa, co z nim miło pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę że cierpi z jej powodu. Widuję Tajemniczego często jak z innymi świetnie się bawi. Także wcale mi go nie szkoda. Zakochany tak nie robi. On tylko udaje, bo kłamstwo i manipulację ma wypisane w oczach. Także nie musicie mu współczuć. Poradzi sobie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 Miło? :D hehehehehe...;) jeśli te bluzgi nazywasz miłym pisaniem, to tak może to i ja, albo jakaś inna. :D On już może sam się pogubił z iloma kafeteriankami pisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widziałaś go na żywo, ze wiesz co ma w oczach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:51 Nie chcę ulegać paranojom, ale zdaje mi się, że wiem, kim jest. Widziałam go na żywo, a w oczy spojrzałam tylko raz z odległości około 5 metrów, więc nie za dużo dało się wyczytać. Ale na jednym z jego ostatnich zdjęć doszukuję się kłamstwa, czegoś co zdradzi jego złe intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście dla mnie jego zachowanie pokazuje o wiele więcej niż te oczy. Te wyzwiska z byle powodu i naśmiewanie się z czyichś uczuć, to właśnie początek końca. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o tym Tajemniczym z kafe, ale przeciez on nie wstawiał tu żadnych linków do zdjeć. ps. co było na tym zdjeciu, te złe intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:41 Miło? smiech.gif hehehehehe...oczko.gif jeśli te bluzgi nazywasz miłym pisaniem NIE, bluzgi to co innego, chociaż pewnie i to wciąga XD chodzi mi o miłe teksty z gościa pisane przez kafeteriankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego piszę, że nie chciałabym ulegać paranojom, ale mam takie wrażenie, że go znam z widzenia. A jego zdjęcia to oddzielny, prywatny temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 Na zdjęciu nie widać złych intencji, bo ktoś kto ma skłonność do manipulacji, potrafi dobrze je ukryć. A potem przychodzi czas na pokazanie, jakim się jest naprawdę. Poza tym, sam tu o sobie niedawno pisał, że jego charakter jest bardzo ciężki. To co wyżej napisałam nie dotyczy to oczywiście moich zdjęć, w których jest 100 % samych dobrych intencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli pisaliście prywatnie, no to inna sprawa. A co do paranoi, różnie bywa, ale i świat też niekiedy bywa mały ;) trzeba było z tych 5 metrów zawołać: EJ TAJEMNICZY! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Jeżeli były bluzgi pisane przez mnie, to widocznie w jakiś sposób musiał sobie na nie zasłużyć. Nigdy nie napisałam czegoś niemiłego pierwsza, bo nie mam ku temu powodów. ("...Miłość nie pamięta złego...") Ale jak powody do bycia niemiłym pojawiają się na bieżąco, wtedy zaczynam ostrzyć pazury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że on taki Tajemniczy potrafi być ;) Mogłam wtedy tylko zawołać: EJ, NIEZAINTERESOWANY! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)Powiedz to tej kobiecie, że tesknisz a nie pisz tutaj bo tutaj to tylko hejt spotkasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej jest znieść ciągły hejt od osób, których się wcale nie zna, niż jednorazowe odrzucenie od osoby, którą się kocha i na której w jakimś stopniu komuś zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że spotka go odrzucenie? może wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myśle, że on pisze to tutaj, bo to chodzi o tutejszą kafeterianke na gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy_____
Jesteście debilami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz ją, a ona ciebie, może odnów kontakt i nie bądź już dla niej taki NIEOSIĄGALNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy dlaczego byłes NIEZAINTERESOWANY tą dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39 16:38 Ja teoretycznie mogłabym być tą kafeterianką. Tylko że to ja się boję, że mnie spotka odrzucenie z jego strony. Że tutaj robi sobie żarty ze mnie, bo chce się na mnie okrutnie zemścić z błahego powodu. Jeśli to Ty, to naprawdę nie masz za co się mścić. Przecież wtedy chyba właśnie o to Ci chodziło, żeby zwrócić na siebie uwagę wszystkich, być w centrum zainteresowania, tak jak lubisz. ;) No i popatrz: udało Ci się!!! :D Przynajmniej mam co wspominać z tamtego wieczoru. ;) A tak poza tym byłam wtedy w szoku, że w ogóle przyszedłeś. Pamiętam, że cały tamten wieczór byłam małomówna, żeby czegoś głupiego nie palnąć...do czasu..... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ją kocha i pisze o tym na forum tralalala bajeczki dla dzieci x kolejny temat prowo 0,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 Nie musi odnawiać kontaktu jeśli nie chce. Może sobie z innymi kontakty odnawiać. To już jego sprawa. Może w jego otoczeniu jest jakaś wolna, bez zobowiązań, z którą mógłby stworzyć związek. Ja mam męża, dzieci i odnawianie z nim kontaktu nie jest dla mnie niezbędne do funkcjonowania. Dla mnie wystarczyłoby odejśc z kafe i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 Ja dam 8/10 bo te prowo całkiem dobrze się kręci. ;) Już 2 strony nastukaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D a ja już w ogóle nie kumam która to która i co to za historia z wieczornego spotkania, bo jesli tam był tajemniczy i spotkał się z tutejsza kafeterianka, to już nie jest tajemniczy ani to nie jest tajemnicą :D a z gościa piszą goście i tajemniczy i kafeterianka, temat się kręci bo każdy coś tu kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pisze sam ze sobą psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ze sobą :o w którym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie mamy: - tajemniczego - kafeterianke z którą miał prywatny kontakt i nawet spotkanie - dwóch zalogowanych - po 1 wypowiedzi - gościa który ma dobre rady - gościa który ma ubaw - gościa który nie wierzy że są tu inni goście - no i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×