Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 trymestr jak sobie radzić z bezsennością itp

Polecane posty

Gość gość

Jak sobie radzicie z bezsennościa? Jestem w 36 zasypiam o 22 30 a budzę się o 24 i znowu o 1 w nocy obudziłam się myślałam że jest już nad ranem a tu 2... i znowu 5 rano. Siedzę na telefonie i przekrecam się z boku na bok jest mi bardzo ciężko. Jak kicham to odrazu na majtkach mega plama moczu i kąpiel przebieranie gotowe .. teraz jeszcze zaczęła mnie boleć lewa pierś i sutek aż nie mogę leżeć na boku :( i ciągle splamione bluzki od siary ,właściwie poruszam się już tylko po domu nie mam ochoty na żadne wędrówki i spacerki a poza tym wszyscy na mnie patrzą ze współczuciem obserwują czy czasem zaraz nie zacznę rodzić albo słyszę docinki o 500 plus choć wcale tego 500 plus nie dostanę..mam również problemy w toalecie :( mam zaparcia oblewaja mnie poty na toalecie ze właściwie nie wiem czy rodze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kup stanik sportowy i wkladki laktacyjne. 2. Olej zawistnych o 500+. 3. Zapytaj lekarza czy mozesz wziac dulcobis kobiety w ciazy i karmiace moga go brac na zaparcia. Polecam suszone sliwki, kapuste kiszona na surowo. 4. Zapytaj lekarza o hydroksyzyne na bezsennosc. Tez jest bezpieczna w dawkach 10mg. 5. Zakladaj podpaski na noc nie bedziesz tak odczuwac nietrzymania moczu. Szczesliwego rozwiazania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. No i mozesz kupic poduszke rogala. Jest wygodniej. A jesli boli coe piers to chyba jie jest normalne. Rowniez zapytaj lekarza o zbadanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zaparcia: maslanka/kefir - chociaz wiem, ze pewnie meczy Cie zgaga...jezeli Cie nie meczy to wyprobuj :) sliwki suszone- najlepiej namoczone w cieplej wodzie i zjedzone wieczorem, jest spora szansa, ze rano sie podzieje :), oterby ale trzeba przy nich duzo pic najlepiej wody, zeby nie bylo efektu odwrotnego, no i czopki glicerynowe- bezpieczne i skuteczne :) na bezsennosc to zapytaj lekarza co mozna wziac, ja z tym problemu nie mialam bo styrana bylam po calym dniu pogoni na uczeli lub za czyms innym ;) moze wyprobuj pospacerowac wieczorem? ja wyruszalam o 21 gdy starsze dziecko zasypialo i...z kumpela lazilam, czasem z mezem- wazne, ze nie samej:) polecam tez rogal do spania lub spróbuj ze wzykla poduszka podkładana pod noge...ja tak spalam tzn na boku, a noga "z gory" lezala na poduszce- troche jak w pozycji bocznej ustalonej tylko ze z poducha, zeby noga miala na czym sie oprzec- bez tego bylo mi bardzo niewygodnie...ja jeszcze spalam z lozkiem podniesionym w nogach, bo mialam mocno skrocona szyjke...ehm nauczylam sie spac w ekstremalnych pozycjach tzn dupa wyzej niz glowa ;) na noc zakladaj podpaske, bedziesz czula sie bardziej komfortowo, a dopiero rano prysznic i przebieranie, takie przebieranie na pewno mocno wybudza... i duzo cierpliwosci....to juz niedlugo, dasz rade :) zycze Ci szczesliwego rozwiazania moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mialam taka zgage, ze gdybym spala dupa wyzej od glowy chyba bym sie zameczyla. Ja spalam na siedzaco przez ostatnie 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×