Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agresywna córka w przedszkolu

Polecane posty

Gość gość

Co zrobić z prawie 5 letnia córka która jest całkiem inna w domu wśród znajomych rodziny przyjaciół a inna w przedszkolu? W domu zdarza się że nie słucha , robi po swojemu czasem na złość ale nie jest najgorzej. Natomiast od jakiegoś czasu w przedszkolu jest bardzo agresywna w stosunku do innych dzieci oraz nie sprząta i nie słucha swoich Pań. Codziennie słyszę na nią skargi. Dzisiaj pogryzla dziewczynke na obiedzie bo tamta nie chciała jej powiedzieć jak ma na imie. Mnie już ręce opadają. Dlaczego w przedszkolu do którego lubi chodzić tak się zachowuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem z corka w przedszkolu. Ma 5,5 roku. W domu raczej grzeczna. Ze starszym synem i corka nie bylo takich problemow. Zasady w domu sa dla wszystkich takie same... nie wiem skad to jej sie wzielo.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Nie powinna chodzić do przedszkola.Nie wyobrażam sobie żeby z moim dzieckiem chodziła taka dziewucha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,tak rodzice sie na nia skarza...tylko co mam zrobic-oddac ja do poprawczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Z dzieckiem trzeba dużo rozmawiać, tłumaczyć.Dziecko powinno widzieć Państwa zainteresowanie dziewczynkom.Pewnie to wiek buntu i nie można wiecznie krzyczeć i wymagać.Mam dwie córki i aż się boję jakie będą gdy pójdą do przedszkola.Starsza córeczka idzie od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest chamska i agresywna po tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli teraz uważasz, że to okres buntu to co będzie po 10 urodzinach, 16 czy 18. Poszukaj pomocy u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×