Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego zazdrościcie 500 plus, a nie zazdrościcie dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego zazdrościcie 500 plus, a nie zazdrościcie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mamy po jednym albo dorosłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi, emeryci dostaną 500+ a wy dalej w duupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he i pseudo samotnym matkom naciągaczom też zabiorą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pieniędzy ,majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, 500 plus dla emerytów? Super by było. W końcu coś by było dla emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z toba autorko. Ludzie mysla, ze 500 zl to majatek a wiele rodzine zyje dzieki temu dodatkowi nareszcie normalnie. Wydatkow przy dzieciach jest masa I tak, rodzice powinni sami lozyc na dzieci a to 500 zl to dodatek aby zachecic rodziny do podjecia trudow wychowania, utrzymania i wyksztalcenia drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zazdroszczę tych 500 plus, tylko uważam, że jak ktoś chce mieć dzieci to niech na nie zarobi, a nie bierze od państwa. Takim 500 plus przysługuje, pierwszeństwo do żłobka, karty dużych rodzin i co? Ja mam to finansować? Dlaczego? Czy jak leczyłam się na bezpłodność to ktoś mi to finansował? To ma być kapitalizm czy socjalizm za cudze pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie zazdrosci jakis marnych pincet zloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam kartę dużej rodziny i co z tego ?? obydwoje pracujemy i tak nie dostajemy i nie dostawaliśmy żadnych profitów dziś biorę 500 na drugie i trzecie dziecko i bardzo mnie to cieszy Bo naprawdę jak widzę szwagierkę mają 3 dzieci oboje bezrobotni on ma problemy leczył się psychiatrycznie i pomoc mi a im kiedy oni korzystają od 10 lat a ja od roku to śmiech na sali tak że czemu mam się nie cieszyć że wreszcie coś dostałam??? A tak po za tym za wiele profitów nie mam obiadów pierwszeństwa stypendium a szwagierka ma Tyle że my mamy pracę i ja bym się z nią za skarby świata nie zamieniła :-p ale 500 to jest super pomysł :-) wreszcie coś dla każdego NORMALNEGO OSOBNIKA Z DZIEĆMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszcze ale wolalabym żeby biednym emerytom dac te pieniądze a nie na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.20 PiS czyli nareszcie nastała władza nieudaczników popierana przez nieudaczników. Łatwo się wydaje cudze. Rząd nie ma własnej kasy, a dobrobyt na kredyt trzeba spłacać, ale tak daleko umysły pisowców nie sięgają. Oni się cieszą, że jest tu i teraz, a że w dłuższej perspektywie fundują dzieciom drugą Grecję to już ich nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!A ja pieniędzy ,ani majątku nie zazroszczę,tylko dzieci zazdroszczę.Jedyne czego komukolwiek zazdrościłem.To niesprawiedliwe ,że wy macie a ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dzieci to byle przygłup potrafi zrobić, a jak nie możesz, to masę dzieci mamy w domach dziecka, w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj - cholerny patafianie, małpo pioruńska, idioto, emeryci jak dostaną to swoje pieniądze, bo oni pracowali na to po 30-40 lat i odkładali, gdzie ich cholerne katolickie pieprzone pisowce okradli i dali wam za pieprzenie sie i rozmnażanie te 500+, bo emeryci wcześniej jak mieli dzieci to zapieprzali na nie. Ja codziennie się modlę o to aby szlag trafił pisowców za te 500+. Jak ci nie odpowiada to jestem za tym aby rząd oddał mi moje zaoszczędzone pieniądze prze 40 lat pracy i się odwalił odemnie i przestał dalej mnie okradać. Także baranie jak napieprzyłeś dzieci to do pracy, a jak ci się nie chce pracować to się nie robi dzieci. Proste chyba idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczepiliscie sie tego 500+. A ja nie zycze sobie np zeby z moich podatkow szlo na pomoc frankowiczom, bo niby z jakiej racji ja mam placic swoj kredyt w pln i jeszcze doplacac cwaniakom co polaszczyli sie na kredyt we frankach?? Albo z jakiej racji mam dokladac z podatkow do socjalu dla pseudouchodzcow czyli imigrantow ekonomicznych, ktorzy i tak nic atrakcyjnego w PL nie widza bo socjal dla nich za niski. I nie zycze sobie zeby moje skladki zus szly na wyplaty dla obecnych emerytow zamiast juz na poczet moich, no bo niby dlaczego? Ale nieee, wy widzicie tylko te 500+, tylko wezcie pod uwage ze ta kasa idzie dla naszych dzieci, naszych w sensie polskich, ludzi ktorzy beda kolejnym pokoleniem w naszym rzadzie, gospodarce, ludzi ktorzy gdy dorosna pojda do pracy i zaloza rodziny, a nie jak islamisci beda siedziec na socjalach, swietoeac ramadan, opluwac katolikow i prawo krajowe, albo wysadzac sie w powiwtrze zabijajac mase waszych dzieci. Piszecie o dlugu ktory rosnie przez 500+, jasne bo wczesniej zaden rzad nie zadluzal kraju, nie dosc ze zadluzali to obywatel jeszcze goowno dostal, a przepraszam dostal zwolnienie z pracy bo cudowny rzad wyprzedal za grosze dobrze prosperujace zaklady pracy na upadek gospodarki. A no i sorry, jeszcze dostal wypowiedzenie z mieszkania dzieki dzikiej reprywatyzacji. No to sie namial obywatel za czasow osmiu lat PO, ze ho ho!!! A pamitacie jak PO mialo akcje przedwyborcza "zabierz babci dowod"? Taak. Tak wlasnie PO mialo w powazaniu ludzi starszych. Oczywiscie PIS tez mnie mega wkurza, jak chociazby zmiana prawa rodzacych kobiet, zmiana prawa co do mandatow za zlamanie przepisow wynikajacych z kodeksu ruchu drogowego (1500 zl mandatu sic!). Czy anonament rtv, no porazka, wiele innych. No ale jeszcze tala partia nie powstala co by dogodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.53. Pracowali, to nie powinni korzystac ze skladek zbieranych z obecnych pensji ludzi pracujacych. Owszem to nie ich wina tylko zus. Ok. Ale dzis czlowiek musi kupic sobie mieszkanie za ogromne pieniadze, kilkaset tysiecy a splaca juz powyzej miliona czesto. A emerycie albo mieli sluzbowe, albo zakladowe albo za jakies miewielkie pieniadze spoldzielcze, a wykup w latach 90tych byl za grosze. To kto tu kur/wa zadluzal kraj? Bo chyba nie ma czegos za darmo tak? 500+ za darmo nie jest, i tamte mieszkania, 13stki, tanie wspolfinansowane przez panstwo wczasy pod grusza tez nie byly, ale o tym szanowny/szanowna jasnie pani nie napisze, bo sama pierwsza otrzymala sluzbowe mirszkanko i sama pierwsza poleciala w latach 90tych po wykup za grosze, a teraz pluje na 500+. Hipokryzja pelna geba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że emeryci mają dostać 500+ jednorazowo a wy idioci dostajecie co miesiąc na jednego bachora 500+ i tu jest kuźwa róźnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O rety, język z rynsztoku, wątpię czy choć podstawówkę zakończyłaś:o straszne to było, czytać się nie da bez mdłości, ciekawe gdzie taki patol może pracować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A emerycie albo mieli sluzbowe, albo zakladowe albo za jakies miewielkie pieniadze spoldzielcze se poczyta jak to było z mieszkaniami za komuny i jak sie czekało na nie po 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - nie dostałam kuźwa nic, i mam obecnie licencjat i z tego powodu, że muszę zapieprzać całe życie na kogoś obecnie przeklinam rząd, kraj. Bo ja na każdy grosz musiała m zapieprzać, i obecnie nie mam w tym cholernym, pieprzonym kraju litości dla nikogo, bo mnie do takiego stanu doprowadzili nasi rządzący od lat. min. cholerny wałęsa, bo uwierzyłam mu, że będziemy mieli lepiej, i co mam, okradli mnie z moich zaoszczędzonych na emeryturę po 40 latach pracy . Obecnie modlę się o jedno, aby wszyscy po kolei co mnie okradali z moich pieniędzy odcierpieli chorując. Bo jedynie w ten sposób do tych patafianów może dotrzeć, że skrzywdzili innych. Kto dostał mieszkanie to dostał, kto dostawał po likwidacji zakładów odprawy to dostawał, ale niestety są ludzie i to masę, że nie dostali od tych baranów rządzących ani grosza pomimo, że przepracowali swoje życie dla tego cholernego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie zazdroszczę ani 500plus chciał sama tego nie pobieram ani dzieci też nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na wuj nam dzieci i zapieprz na nie, a ciebie jak nie stać na utrzymanie to po wuj je rodzisz, kto ci kuźwa karze. Gdzieś to idiotko wyczytała,ze należy pomimo biedy rodzić. Należy się tylko i wyłącznie godne wynagrodzenie i emerytura za pracę baranie pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, niech podniosa do 1000plus. Robcie dzieci; dzieci to przyyzlosc; niech sie wychowuja w dobrych warunkach i niech rodzice maja lzej. A wy sie tak nie rzucajcie; z 500plus czy nie i tak bedziecie placic podatki. Kota kaczynskiego tez karmicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiagra bez recepty po to aby chłopu faja stała 24 godzin na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tabletka 24 godzin po na receptę aby babsko nie mogła usunąć ciąży, pisowce tak jak islamiści, baby mają rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopu serce od viagry może stanąć, bo bez recepty i szkodliwa, ale faja musi mu stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×