Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosku

książki zamiast kwiatów

Polecane posty

Gość Gosku

Witam wszystkie przyszłe Panny młode , występuje do was z dosyć nietypowym pytaniem, czy byłybyście skłonne przyjmować w ramach prezentu od gości książki dla dzieci zamiast kwiatów ? I czy przekazały byście zebrane książki bibliotece szkolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zazyczyla ksiazek roznych z dedykacjami zamiast kwiatiw i zostawilabym na pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Badyle mi do niczego nie potrzebne, za trzy dni do śmietnika. Sama na ślub poprosiłam gości, by kupili nam książki kucharskie :D ale ten pomysł też super. Moja przyjaciółka poprosiła gości o kupienie karmy dla zwierząt i później oddała to wszystko dla schroniska w którym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Bardzo dobry pomysł z tymi książkami. Ja bym sie nie pogniewała na taką pozycję http://www.taniaksiazka.pl/lokatorka-delaney-jp-p-854810.html Czytałam recenzje i wydaje mi się że to świetna pozycja dla kobiet. A że lubię czytać i uważam że książki zostaną jako pamiątka, a kwiaty zwiędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z tymi książkami. Ale niestety znając ludzki upór i złośliwość połowa przyniosłaby i tak kwiaty (bo nikt paniskom nie będzie dyktował co mają kupić) albo byle jakie książki z kosza z promocjami w supermarkecie. Mało kto pewnie miałby gest i dał coś co naprawdę się przyda bibliotece szkolnej, a gdyby książki miały być dla młodych to pewnie niewiele osób orientowałoby się w ich guście, nie postarało się o ładną dedykację, nie przemyślało prezentu. Niestety taki naród, co chwile czyta się tu o pustych kopertach i pretensjach do młodych że ktoś wydał dwie stówki na fryzjera a najadł się na weselu jak za jedną - ludzie przestali rozumieć ideę wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×