Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co sądzicie o Trenerach rozwoju osobistego i mówcach motywacyjnych

Polecane posty

Gość gość

Czy to jest poważne? czy warte uwagi? Czy ci ludzie dadzą nam recepte na sukces? Ktoś słucha zna się wie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to sposób na zarobek na naiwnych ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód z doopy nie przynoszący nikomu i niczego poza samym trenerem żeby miał czym rachunki opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo jak zaczniesz wcześnie rano wstawać, będziesz ciężko pracował i miał pozytywne nastawienie i ambicje odniesiesz sukces. To są, rady tych wszystkich Trenerów. Nikt jednak z nich nie pokaże kwitów i dowodów że sami odnieśli jakiś sukces. W życiu ażeby odnieść sukces trzeba mieć szczęście i talent. Potem dopiero pojawia się praca. Co z tego że ktoś jest pracowity skoro jest totalnym beztalenciem. Czy górnik w kopalni to człowiek sukcesu? Wątpie a czy jest pracowity no jest. Nie mówicie mi że jakiś trener da wam recpetę na życiowy sukces. To jest chore że ludzie w to wierzą. Sukces w tym kraju odnosi 1 na 100 000 obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fajny sposób o rozwoju osobistym pisze gość na blogu www.alivebetter.pl . Czytam go od jakiegoś czasu i w zasadzie jest to moja ulubiona lektura od paru miesięcy tak w ogóle jeśli chodzi o internet. Bez zadęcia, bez takiego sztucznego narzucania jakiś filozofii i pseudonaukowego bełkotu, ale w prosty sposób o trudnych rzeczach. Sama stronka jest przejrzysta, ma dobry hosting także nie trzeba długo czekać aż się wpisy załadują, a często na blogach jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak potrzebni jak kotu kokarda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym się to może i przyda, ale ja jakoś w to nie wierzę. Sami ci trenerzy mogą być naprawdę dobrzy, ale jak ich klienci przez całe życie nie dali rady się ogarnąć to trener im nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelitek
powiem tak, żeby się przekonać trzeba sprawdzić samemu. Ja trafiłam do trenera z http://www.modnyagent.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy to kwestia szczęścia, pewnie trochę tak ale też poszłam do niego z polecenia znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki1212
Pierwszymi trenerami byli buddysci trenowali swoj umysl i poznali jego pułapki a co najważniejsze... podswiadomosc którą mozna programowac nlp wspolczesnie nazywane programowanie umyslu- w biznesie w polityce wszędzie gdzie sie da was programuja. mozna sukces tez osiągnąć, tyle ze sukces to wyrwanie sie z pulapki ego a nie kasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcami motywacyjnymi zostają często osoby, które się do tego nie nadają, które często nie odniosły sukcesu. Dlatego lepiej rozejrzeć się za sprawdzonymi mówcami motywacyjnymi. Polecam wam zajrzeć na stronę http://personalreactor.pl/mowcy-trenerzy/ Znajdziecie tam usługi takich osób jak Krzysztof Ibisz. Przemysław Babiasz czy Jerzy Dudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolona , żeby się przekonać trzeba sprawdzić samemu. Ja trafiłam do trenerki Teresy Szczepaniak  jest również doradcą profilaktyki zdrowia poza tym prowadzi jogę śmiech w Kaliszu . Super trenerka wie co robi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×