Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Wieczorek lajtowy, przed tv, ale niestety musze powoli zbierac sie do lozka bo jak zwykle pobudka o 6 :O Tobie Bonku zycze dobrego kompana do rozmow nocnych, zapewne na urlopie nie chodzisz spac z kurami jak ja ;) Dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha zadziałało! :D No skandal jak mogą kogoś pierdzioszki nudzić :o Jak tak w ogóle może być? Życie bez bączków... Już mi się nie podoba, życie straciło sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać nie wybieram się spać... jeszcze mam zamiar jedną ścianę pomalować teraz :D Niestety muszę, bo mam łóżko zawalone rzeczami z szafy. Muszę je najpierw ogarnąć... Ale najpierw muszę pomalować by móc przestawić ;( Niestety kompanka do rozmów spacerowych mnie przypadkiem (podobno) wystawiła i musiałem w ciszy spacerować... Sam z siebie bym nie wyszedł nawet. Ale wyszedłem i w sumie tylko mnie teraz nogi bolą ehh... No nic, tak miało być. Kolorowych pryków tfu tzn snów :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo wyyy pierdziochy Jestem znow trooollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zdycha czas reanimacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z rachunkiem za gaz! :D Nie miałem czasu dziś tu zaglądać za bardzo, bo remont mnie pochłonął na maxa ;) Ale może to i dobrze, bo odwaliłem dziś kawał dobrej roboty. Aż sam jestem w szoku, że jednego dnia tyle udało mi się zrobić i już jakiś efekt widać :) Jak dobrze pójdzie, to jutro na ogień pójdą tylko wykończenia kosmetyczne. No i to, czego nie cierpię, czyli porządkowanie, sprzątanie i układanie... Ale myślę, że będzie warto :) Fajną nazwę ma kolor, który sobie wybrałem na ścianę - "Stalowe love" :D A jak u Was? Jak dzionek minął? Jakieś ambitne plany ma wieczór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ziomy, ziomalki, pierdziuszki i opierdzołki! 🖐️ 🌻 Coś temat ucichł, a szkoda by było żeby umarł... Zatem wpadłem tu nieco przewietrzyć smrodaski :P Weekend nastał. Jakieś plany? ;) Co tam słychać w życiu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki przestały prykac Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne dziewczyny nie pierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Ojj z tego co słyszałem a nawet czułem to jednak to robią :classic_cool: Poza tym poczytaj sobie wypowiedzi parę stron wstecz ;) Autorka - piwnooka babka z klasą, czy pani gość - ciemnowłosa kusicielka (tak czuję) :) a dały czadu w temacie :classic_cool: Szkoda że coś zamikły... Ale myślę, że gdzieś po cichaczu śledzą temat popierdując wesoło w fotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk za malo sie starałeś to odeszły Temat zdycha Trollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj No tak... Jak zwykle zanudziłem kobiety... Cały ja :P Chociaż jakby nie patrzeć temat ma już miesiąc ponad, więc i tak długo że mną wytrzymały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co bonk gadałeś o innych babach , wtedy by te tutaj nie odeszły, lepszych nie znajdziesz niz te co tu byly, mile byly Trollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj ze przy kobietach nie gada sie o innych kobietach. Twoj błąd Bonk i jestes sam. Sam w zyciu i sam na kafe i na temacie . Musisz postarac sie zmienic i przestac tyle pierdziec. Idz do dietetyka bo zbyt duzo bąków to nietolerancja. Zrob cos ze soba. Trooollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj trolliku, ależ ja nie mam wątpliwości, że te, które się tu udzielały są niczego sobie i więcej mi do szczęścia nie trzeba ;) Ale niby kiedy ja o innych babkach pisałem? A jeśli już, to w dobrej wierze, bo one same mi życzyły wszystkiego co najlepsze w tej sferze życia :) Poza tym może i dla Ciebie tak, ale dla mnie życie nie kończy się na forum ;) Myślę, że dla innych również, dlatego też ich tu teraz nie ma, bo po prostu są pochłnięci życiem :) I żadnych tam nietolerancji też nie mam ani innych problemów z trawieniem. A że sobie raz na jakiś czas grzmotnę z tyłka, to cóż z tego? Każdy czasem musi :D Po prostu ten temat taki specyficzny, że jakby skupia te wszystkie smrodliwe myśli i przygody właśnie tutaj... Stąd złudzenie, że każdy, kto się tu wypowiadał pewnie pierdy sadzi 24h/dobę, co wcale nie znaczy, że tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo, widze ze faktycznie Bonku zostales calkiem sam, u mnie niestety nawal obowiazkow i jakos tak rzadko zagladam w neta ;) kontrakt z Niemcami i inne sprawy... nawet na rowerku nie bylam od tygodnia :( Ale licze ze z koncem tygodni powroce do "zywych"... i pierdzacych :P chociaz pierdzaca to byc nie przestalam haha... wczoraj nie mialam czasu sama nic gotowac wiec jak zwykle wsunelam na szybko paste arrabiate i mialam meksyk pol nocy :D jak organizm odzwyczai sie od glutenu a potem sie dowali porządna porcja penne to szaleje potem tylek :D haha A Ty Bonku jak tam? Remont skonczony? Wodze ze Outhtorka przepadla bez sladu.. szkoda fajnie bylo w wiekszym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej pryczku! 🖐️ 😘 Jak widzisz, tradycji stało się zadość i jak w każdym przypadku - czy to w pracy czy w życiu czy nawet w dyskusji na forum - zostałem sam na posterunku 😭 No nic, był czas przywyknąć :P Ale cieszę się, że mimo braku czasu postanowiłaś odwiedzić temat ;) Haha chociaż jedno co w tym temacie dobre to fakt, że zawsze COŚ będzie Ci o nim przypominać, w większym lub mniejszym stopniu :D Ehh u mnie szara rzeczywistość powróciła... Remoncik szczęśliwie zakończony, choć jak to zwykle bywa nie obyło się bez drobnych problemów. Ale jakoś udało mi się wybrnąć ostatkiem sił ;) Jedynie odrobina stresu była, co za tym idzie musiałem się chować przed własnym tyłkiem :P No i od wczoraj powrót do pracy... O dziwo zaległości nie miałem jako tak, a tego się bałem najbardziej. Co nie zmienia faktu, że jednak mentalnie czułem się wydojony, że od razu po powrocie musiałem sobie uciąć przydługą drzemkę :P Dzisiaj zresztą też wycisk umysłowy był, więc bez drzemki się nie obyło, ale dziś bardzo krótkiej, bo muszę parę spraw pozałatwiać ;) Ojj ja rowerem też za dużo nie jeździłem :( W tygodniu wcale, bo wiadomo remont na głowie... Za to pod koniec tygodnia postanowiłem się odchamić i zrobiłem wycieczkę po sklepach rowerowych i sprawić sobie prezent na pocieszenie w postaci wygodniejszego siodełka ;) I wiesz co? Nie kupiłem go :P W jednym sklepie trafiłem na typowego pasjonata, a nie byle sprzedawcę, który tylko chce wcisnąć, byle się kasa zgadzała. Chwała temu dobremu człowiekowi za chęć uratowania mojego tyłka! :D A jak tego dokonał? Spojrzał na moje siodełko i powiedział, że na razie nie ma sensu bym kupował inne, bo to moje obecne jest źle ustawione i dlatego mam problemy... Wziął specjalną poziomicę, wyregulował tak jak być powinno i kazał obserwować czy będzie poprawa. Jak nie, to dopiero wtedy mam przyjść po nowe siodełko. I ani grosza za to nie chciał! Złoty człowiek czyż nie? ;) Od tego czasu udało mi się wyjechać tylko raz i przejechać 40km, więcej nie mogłem przez niepewną pogodę... Nie wiem czy to efekt placebo czy tylko kwestia tego, że mało przejechałem, ale po trasie nie czułem kompletnie niczego! Nawet w trakcie jazdy nie miałem potrzeby podnoszenia tyłka co jakiś czas, a to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW To mówisz, że znów Cię męczą szwaby? Ojj biednaś :o Apropos przypomniał mi się przy okazji taki stary mem odnośnie szwabów... Z góry sorry jeśli kogoś obrazi, bo to już taki czarniejszy humorek, ale pasuje do tematu :D http://www.funofun.com/images/funnypics/polish.gif Tak więc przy następnej okazji niemiłego spotkania z Niemcami możesz wykorzystać swoje negatywne skutki konieczności jedzenia przetworzonego jedzenia i po cichaczu dokonać małej zemsty za grzechy ich przodków, choćby dla własnej satysfakcji :P :P :P If you know what I mean :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Mam nadzieje, ze teskniliscie.. Jestem back, po kilku problemach technicznych.. Niestety dysk twardy nie wytrzymal tego przepierdzenia i szlag go trafil.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze macie sie dobrze, wszystko gra i lato nie doskwiera za bardzo.. Ciesze sie, ze jakos ciagneliscie temat. zadnego innego tematu nie zakladalam, nie martwcie sie, nie zdradzilam Was bezczelnie i u-pierdliwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo Outhtorkooo nareszcie powrocilas! Milo Cie "widziec" ;) to dosc dlugo te problemy techniczne trwaly ale najwazniejsze ze juz wszystko ok! :) Bonku to widzisz jak Ci sie udalo, znajac zycie w wawie trafie na dekla co najchetniej sprzedalby mi nowy rower a nie tylko siodelko :P Przez brak czasu tak zle sie odzywiam ze szok... wlasnie przyjelam kebaba ale takiego cebulowego ze tym razem cuchne na kilomentr ale z buzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Gosciu.. tak, tak.. Jestem. Niestety problemow to nie koniec, ale okazalo sie, ze mozna go naprawic na gwarancji, a teraz mam kompa zastepczego. A chodzilam i kombinowalam co by tu z tym zrobic, i za ile.. No to na moj komp musze czekac 2 tyg. Ale mowie Wam, bylam wykonczona, nagle czarny ekran i tyle. A tu sprawy czekaja, na zalatwianie i Wy tez. Mialam nadzieje, ze bedziecie wyrozumiali.. :) ;) Schudlam i lepiej sie czuje, biere sie za szukanie roboty.. Ciekawam jak to bedzie.. No ale moge z Wami pogadac i pobeczec.. hahaha Dobrze sie masz Gosciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×