Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Zgadza się :) Drzemka była 😍 Bardzo jej potrzebowałem :) Teraz czuję potrzebę zrobienia sobie kolacji, także idę coś wszamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol tez widzi ze jestes do kitu Troooolllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo też bym sobie jakieś winko przytulił ;) A ja znów na spacerku byłem i po tej drzemce + przewietrzeniu się teraz, gdy powietrze jest na serio przyjemne, to jak nowy się czuję dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chciałaś żeby Cię chwyciło? :D To teraz będziesz rozmowna bardzo :) Az myślę jak to wykorzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mialo chwycic.. troche jednak me wieczne napiecie odpuscilo.. a korzystaj co mi tam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam, ze jednak czesciej musze siegac po wino.. haha.. dawno juz nie kosztowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi się nie rozpij i nie uzależnij od niego :P hah Generalnie fajnie czasem pogadam z kobietą, która jest lekko pod wpływem. Ale podkreślam - lekko :D Wtedy wszystkie są dla mnie takie miłe i otwarte... Nawet te, które normalnie za dużo ze mną nie gadają albo się wstydzą :P Po procentach wszelki wstyd odchodzi w niepamięć i niekiedy się ciekawych rzeczy można dowiedzieć, których na trzeźwo nie powiedzą za nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, uzaleznienie odpada.. to ma kazdy facet i kobieta po alkoholu.. u mnie jest ok, dymku nie ma, tak jak napiecia. glupie mysli choc na chwile ustapily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozytywnie :) A pomyśleć, że są kobiety, które żałują tego, co powiedziały po lampce wina :D A niesłusznie... Czasem miłych rzeczy się można dowiedzieć o sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. zle sie poczulam.. nigdy tak nie mialam.. zemdlalam prawie, a poszlam tylko po kubekk.. szumi mi w uszach, ale teraz przechodzi.. kurde.. no juz lepiej, przechodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz gra.. nie wiem co to bylo.. moze znowu za duzo cukru dzis.. byly tez czeresnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie duszno masz w domu przez te upały + siedziałaś albo co gorsza leżałaś i wstałaś szybko + winko Ci w głowie zakręciło ;) Albo za dużo bąków napuszczałaś po tych czereśniach że aż Ci się w głowie zakręciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, lezalam i wstalam. ale nigdy tak nie mialam.. a tego winka tylko troche bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak może być u każdego jak leży sobie i nagle wstanie, zwłaszcza gwałtownie na równe nogi. No normalne podobno. Zależy jeszcze jakie kto ma krążenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz posiedzieć trochę :) A jak będziesz musiała wstać, to powoli i spokojnie. Najpierw usiądź i siedź przez pasę sekund, a nie od razu do pozycji stojącej, bo wtedy to na bank masz takie zawirowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nigdy nie miałem w życiu... Ale raczej nie przez to, że dobrze przerabiam, bo głowę mam właśnie słabą... Po 2 piwach mi się już nogi plączą :P Ja po prostu bardzo mało piję, więc mimo słabej głowy nigdy nie miałem problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wielce tez sie nie upijam, ale fakt ze jak troche wiecej to nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego specjalnego się nie dowiedziałem... Ale i tak są to rzeczy, których normalnie od tych osób nigdy nie słyszałem, więc... :) Aż się zastanawiać co mógłbym od Ciebie usłyszeć :D Ale nie no, nic się nie bój, nie mam zamiaru Cię prowokować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, nikt nie widzi :D Tylko pół świata, ale spoko :P Nie no, za dobrze się nie znamy, więc co byś mogła mi powiedzieć niby, czego jeszcze nie mówiłaś... ;) Bo słodzić to i na trzeźwo mi słodziłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.. nikt.. padlam, chlopak jak merta.. tak specjalnie wymuszasz ode mnie potwierdzenia swej swietnosci haha.. no to bardzo prosze jestes chlopak cud malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×