Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

tak, ja lubie kotki a te sa fajowe, bylo ich 5.. a w sobote 2 ostatnie ida do nowych domow.. a za tydz przychodza nowe kotki dorosna i ida do kolejnych rodzin itd.. fajna sprawa.. muzyczke tez lubie, ale bardziej elektroniczna i z kobiecym glosem zazwyczaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycisnelam sok g-fruta, zrobilam melise, ale jestem glodna.. rzucilabym sie na cos smakowitego.. a na obiad salatka byla, na deser czeresnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze żyję ;) A Ty lepiej nie jedz na noc, bo potem będziesz pokutować niepotrzebnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Milego wieczoru.. U mnie spokojnie. Przestalo padac. Jak Wam minal dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyoo ;) 🖐️ U mnie też dzień spokojny, choć nie całkiem leniwy,bo jednak trochę pracy miałem, ale monotonny i ponury ogólnie ten dzień... No se nie narzekam, ważne że żadnych przykrych niespodzianek nie było ;) Dzisiaj był na chwilę u mnie znajomy, który mnie widział wcale nie tak dawno temu i pierwsze jego słowa: "Ale przypakowałeś!" :D Aż musiałem się upewnić czy ma na myśli to, że przytyłam czy sylwetka lepiej zbudowana.... Na szczęście to drugie :P Także cieszę się, że jedna osoba zauważyła - znaczy ćwiczenia nie poszły na marne ;) yeah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji mam pytanko z innej beczki do czytelniczek tematu :) Z racji tego, że nieco mi łeb obrosła włosami, wypadałoby pomyśleć o fryzjerze... Tylko jak zawsze nie mam pojęcia jak się kazać obciąć :o I tu pytanie do Was panie, jakie lubicie fryzurki u facetów? Miło by było podejrzeć, może coś wybiorę odpowiedniego dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaki masz ksztalt twarzy, glowy. Ja lubie jak facet ma nieco dluzsze wlosy. Nie wiem jak Ty lubisz. Figury gratuluje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ehh trudno żebym siebie opisywał tak szczegółowo... I nie chodzi o to, że mam coś do ukrycia, bo nie mam. Tylko jestem facetem, nie potrafię tak siebie opisywać nawet :D Ja też wolę mieć ciut dłuższe ;) Ale muszę już coś zrobić z nimi ... Chociażby nieco pociąć, bo wyglądam jak jakiś jaskiniowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie najlepiej jesli pojdziesz do dobrego fryzjera i sam/a cos ci zaproponuje. tez musze sie udac. porwalam sie na pasemka na dlugie ciemne wlosy.. wyszlo tragicznie, kolor kiepsko zolty.. trzeba popr,awic, zmienic fryzjera i miec nadzieje, ze tym razem sie powiedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i we fryzjerze tkwi problem... Ostatnio jak byłem przed weselem i pokazałem swoje stare zdjęcie, że tak chcę mieć fryzurę, to i tak mi zrobiła jakoś za krótko... Trafiłem na młodą fryzjerkę, a ta mi zrobiła fryzurę jaką ma jej facet (znam go, stąd widziałem podobieństwo) :o Zresztą nie wiem, może z moimi włosami nie da się za wiele zrobić? Bo mam wrażenie, że za każdym razem jak chcę coś innego, to i tak mnie strzygą tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie twoje wlosy, to fryzjerka kiepska. ja sama tne moje, ale farbowac nie potrafie. no, ale widac profesjonalistka rowniez nie.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać :D Ja zawsze chodzę do tej samej fryzjerki z osiedla. Kiedyś poszedłem do innej, to zbyt wielkiej różnicy nie widziałem... Ale było w miarę ;) Zależy jeszcze do której trafię... Jak do starszej, to ona w miarę spoko obetnie, ale ta młodsza to mnie obcina tak samo jak swojego faceta, czyli słabo :P A sam siebie obciąć nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, w koncu wlosy nie reka, obetniesz i odrosna.. gorzej ufarbowac do kitu dlugie wlosy. tu o ratunek o wiele trudniej.. bedzie wiecej farbowania i meczenia wlosow. zobaczymy. mam nadzieje, ze tym razem lepiej wyjdzie. jak widzisz, mezczyzni czasem maja jednak lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak... Z jednej strony facet ma lepiej, bo krótkie włosy, jak fryz nie wyjdzie, to szybko odrosną i obetnie znowu ;) Z ciuchami też mniej zachodu... Ale z drugiej strony jak facet chce dobrze wyglądać, to ma gorzej, bo idąc do sklepu z ciuchami i jak to jest jakaś popularna sieciówka to okazuje się, że 80% ciuchów tam to są damskie, a męskich jak kot napłakał, wybór żaden, bo to taki mały kącik z ubraniami męskimi w stosunku do wszystkich ubrań w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja. :D tak myslalam wlasnie o tym. ale facet tez moze sie fajnie ubrac. zalezy co lubi. czasem wystarcza ze 3 swetry w jednolitych kolorach: szary, granatowy i np malinowy, 5 koszul o roznym deseniu, 5 par spodni i to wszystko wystarczy mieszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiecej ciuchów nie mam pewnie :D Aczkolwiek jak po remoncie robiłem małe porządki w szafie, to stwierdziłem, że o niektórych fajnych koszulkach zapomniałem ;) Ale to i tak nic... Po jednych porządkach odkryłem, że mam 2 nowe, których jeszcze nie ubierałem nigdy, bo o nich zapomniałem :P hahaha O nie, ta taka trochę pedałkowata :o bez obrazy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga fajna ;) Ciekawe jak z boku to wygląda... Też lubię mieć jakoś włosy pod górę, ewentualnie do tyłu zaczesane :) Choć teraz w sezonie rowerowym to najlepiej się sprawdza zaczesana do tyłu - przynajmniej się nie psuje :P Teraz mam grzywkę na czoło... Też nie ma tragedii, ale to bardziej na zimę pasuje niż na lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×