Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Kurcze no wiedziałem, że sobie pomyślisz, że ja tak specjalnie piszę i wymuszam lukier, byś zaprzeczyła mojej negatywnej samoocenie i przypadkiem posłodziła :D A ja na serio piszę o sobie może nie negatywnie, co po prostu prawdę, a tej niektórzy tu nie wierzą, bo być może mnie za dobrze nie znają i trochę idealizują ;) A u mnie dziś cały dzień słonecznie i upalnie. A ja uwielbiam właśnie powietrze po deszczu, a jeszcze bardziej po burzy 😍 Ale kanalizy to nie przypomina... chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to też się da wyjaśnić :P Winko Ci rozluźniło tyłeczek i nawet nie czujesz, że Ci się ulatnia coś... Dopiero nosem po fakcie :P Brrrr o mało zawału nie dostałem przed momentem... Chciałem okno przymknąć, bo już mi trochę za chłodno, a tu na mnie się rzuciła ćma, taka wielgachna :D W pierwszej chwili nie wiedziałem co to było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej zanizonej samooceny, to mam tak samo zwlaszcza w stosunku do tego mojego.. mialam nadzieje, ze stane na nogi zanim sie z nim skontaktuje, ale chyba nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj weź nie poddawaj się tak łatwo ;) Poza tym, jeśli facet powiedział, że mu się podobasz, a jednocześnie nie jest on nabuzowanym hormonami 17-latkiem , to znaczy, że tak jest i nie ma co się przejmować jakimiś tam kompleksami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku chciałem tą ćmę wygonić jakoś przez okno, a ona frrrru i mi wleciała na pokój i teraz nawet nie wiem gdzie ona jest... Mam nadzieję, że nie wleciała mi gdzieś za szafę i za chwilę będę miał stado tego ustrojstwa 😠 Albo mi obsrają świeżo pomalowane ściany grrr 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz sie nie denerwuj.. jak nie cma to stronka, to omdlenia.. no doslownie noc horrorow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam i wszystko gra, czuje sie nawet swietnie.. a z tym moim, to nie ze mu sie podobam, tylko mnie kocha.. i to od lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał, tak zwał :) Bez podobania się (w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa) ciężko o miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej outhorko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja sobie spałem smacznie do 10:30 :D A teraz się bawię w różne takie robótki ręczne. Muszę parę detali po głównym remoncie jeszcze dopracować w szczegółach. Muszę teraz, bo ja znam siebie i wiem, że jak teraz stwierdzę, że jeszcze jest czas, to będę patrzył na to niedopracowane do kolejnego remontu ileś lat :P Więc trzeba zacisnąć zęby i to skończyć, by było porządnie. Nie ma, że boli ;) Miłej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kolor ścian, choć i tak za bardzo się nie zmienił. Bardziej chodziło o położenie nowej farby. Mimo, że było raptem rok temu malowane, to już wyglądało tragicznie. Bo raz, że mi po deszczu ściana od okna przemokła, bo jak blok ocieplali to skopali parapet (już poprawili), a dwa - pociechy brata i siostry bawiły się w chowanego i lapkami od czekolady po ścianie mi popaćkały I było nie do umycia :D Teraz dałem 2 razy droższą farbą i mam nadzieję, że będzie na dłużej spokój ;) No i sobie sufit okleiłem styropianowymi płytami, bo mi się nie podobał taki jak był... Krzywe to wszytko w tych blokach, no co zrobić... Trzeba sobie jakoś radzić ;) A poza tym detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×